FJO 26.10.2019 Turku

Categories

Results

x (2)
xx (2)
xxx (2)
G18-52 (5)
1.BALATKHANOVA EnisaMeido-Kan, H:ki/FIN
2.GRANUDD FeliciaLandvetter JK/SWE
3.BACKLUND VildaIK Västra Mölndal/SWE
4.SEIKKULA Louna-LumiaKoyama, Rovaniemi/FIN
5.WOOTTEN ElsiTampereen Judo/FIN
G18-57 (8)
1.VAUHKONEN ErikaChikara, H:ki/FIN
2.MIHHAILOVA DarjaAudentese Spordiklubi/EST
3.DE KREUK GiuliaJCR judo Rotterdam/NED
3.NILSSON IngridJudogymnasiet/SWE
5.BALATKHANOVA HedaMeido-Kan, H:ki/FIN
5.KARLSSON HilleviLugi JK/SWE
7.ARSHAKYAN VilenaAudentese Spordiklubi/EST
7.TARKUS MeritAudentese Spordiklubi/EST
G18-63 (16)
1.ANDERSSON EllaJudogymnasiet/SWE
2.HOLMGREN AnjaJudogymnasiet/SWE
3.VAN RUITEN RoxanneJCR judo Rotterdam/NED
3.LAIHO VenlaNummelan Judo/FIN
5.LAVIKAINEN EllaLahden JS/FIN
5.NILSSON GretaJudogymnasiet/SWE
7.JOHANSSON TheaJudo Club Sundsvall/SWE
7.NARVA Anni-OliviaOulun JK/FIN
G18-70 (6)
1.RIBEIRO NOVAIS MayaJudogymnasiet/SWE
2.ERIKSSON AgnesJudogymnasiet/SWE
3.MALMSTEN DeniseJudogymnasiet/SWE
4.TEPPO UnnaKoyama, Rovaniemi/FIN
5.ERIKSSON CarolineJudogymnasiet/SWE
6.YOUSEF SalmaShirokawa, Porvoo/FIN
B18-50 (4)
1.OJANNE JustusTampereen Judo/FIN
2.MATTSSON VilleStockholms JK/SWE
3.LATTU NiiloShirokawa, Porvoo/FIN
4.SEPPÄLÄ OtsoMaskun Tempo/FIN
B18-55 (8)
1.CHRISTIANSSON MaxGöteborgs JK/SWE
2.MÄKELÄ MikkeTampereen Judo/FIN
3.KAURANEN AntonNokian Judo/FIN
3.VAUHKONEN RasmusKerimäen Judonoko/FIN
5.KETTUNEN HenrikKokkai-Kan, Tornio/FIN
5.NIEMENKARI KasperiOulun JK/FIN
7.ÁRNASON DaníelIceland Judo Federation/ISL
7.JÄRVINEN Otso-AnteroVoimailuseura Bodonos/FIN
B18-60 (13)
1.SAKSLADU MarcusAudentese Spordiklubi/EST
2.HAIKULAINEN JoonasLappeenrannan Kamiza/FIN
3.RIPSÄTER IsacJudogymnasiet/SWE
3.KUJANHAARA JoonatanChikara, H:ki/FIN
5.WIRAK HåkonIppon JK/NOR
5.AHOLAINEN NuuttiNummelan Judo/FIN
7.LACHNER AdamIK Västra Mölndal/SWE
7.SAVOLAINEN AkselLahden JS/FIN
B18-66 (16)
1.ALTOSAR ReneAudentese Spordiklubi/EST
2.KANERVA VeetiKirkkonummen JS/FIN
3.OLIJ RobbinJCR judo Rotterdam/NED
3.PASHAEV HeydarStockholms JK/SWE
5.HEIKKINEN KristianKajaanin JK/FIN
5.ELOPURO SamuNummelan Judo/FIN
7.PAJARI ViliTikkurilan Judokat/FIN
7.AZIZ DijakoLahden JS/FIN
B18-73 (10)
1.MATTSSON PelleStockholms JK/SWE
2.MÄNTYLÄ AlbinUppsala JK/SWE
3.KÜNNAPUU Paul MartinJudo-Kan, Espoo/FIN
3.VEDZIZHEV IsmailChikara, H:ki/FIN
5.KOTISALO NooaMikkelin Judo/FIN
5.RÖNTY SamiKajaanin JK/FIN
7.HÄKKINEN JoonasPorin JS Fudoshin/FIN
7.GUSTAFSSON HugoLandvetter JK/SWE
B18-81 (7)
1.KANEVETS ArturTikkurilan Judokat/FIN
2.HREIÐARSSON KjartanIceland Judo Federation/ISL
3.REDSVEN MarkusMikkelin Judo/FIN
3.WOIVALIN ValterÅlands Judoklubb/FIN
5.MELLBERG AlbinNorrköpings JK/SWE
5.ENELL ElliotJudogymnasiet/SWE
7.HJALTASON SkarphéðinnIceland Judo Federation/ISL
B18-90 (3)
1.MURADJAN AramaisJudogymnasiet/SWE
2.STARFELT EricJudo Club Sundsvall/SWE
3.SEPPÄLÄ VäinöMaskun Tempo/FIN
B18+90 (1)
1.STSERBAKOV RuslanGladiator Turku Judo-Samboseur/FIN
W21-52 (1)
1.GRANUDD FeliciaLandvetter JK/SWE
W21-57 (10)
1.KUJANSUU ElviiraTampereen Judo/FIN
2.LAXEN FridaKirkkonummen JS/FIN
3.VAUHKONEN ErikaChikara, H:ki/FIN
3.SUNDBERG SusannaHontai Judo, H:ki/FIN
5.KARLSSON HilleviLugi JK/SWE
5.MIHHAILOVA DarjaAudentese Spordiklubi/EST
7.ARSHAKYAN VilenaAudentese Spordiklubi/EST
7.ARAMBURO MelinaLandvetter JK/SWE
W21-63 (11)
1.KEITAANNIEMI TinjaVoimailuseura Bodonos/FIN
2.ANDERSSON EllaJudogymnasiet/SWE
3.HOLMGREN AnjaJudogymnasiet/SWE
3.LAIHO VenlaNummelan Judo/FIN
5.HEINONEN EmiliaOrimattilan JS/FIN
5.LINDBERG LisaJudogymnasiet/SWE
7.BIEDRON StefanieJudo Club Sundsvall/SWE
7.JAKIMOVA MariaAudentese Spordiklubi/EST
W21-70 (9)
1.ALSGAARD RosaIppon JK/NOR
2.ERIKSSON AgnesJudogymnasiet/SWE
3.ENSBERG EmmaGöteborgs JK/SWE
3.NILSSON MatildaJudogymnasiet/SWE
5.TERAO TEDEHOLM EmelieUppsala JK/SWE
5.MALMSTEN DeniseJudogymnasiet/SWE
7.RIBEIRO NOVAIS MayaJudogymnasiet/SWE
7.ERIKSSON CarolineJudogymnasiet/SWE
W21-78 (2)
1.JOHNSSON GryJudogymnasiet/SWE
2.NYKÄNEN NooraHoljutai, Hollola/FIN
M21-55 (4)
1.VAUHKONEN RasmusKerimäen Judonoko/FIN
2.CHRISTIANSSON MaxGöteborgs JK/SWE
3.JÄRVINEN Otso-AnteroVoimailuseura Bodonos/FIN
4.ÁRNASON DaníelIceland Judo Federation/ISL
M21-60 (11)
1.SVALBERG LeonStockholms JK/SWE
2.SAKSLADU MarcusAudentese Spordiklubi/EST
3.KUJANHAARA JoonatanChikara, H:ki/FIN
3.MAXLIN MiljohnStockholms JK/SWE
5.AHOLAINEN NuuttiNummelan Judo/FIN
5.RIPSÄTER IsacJudogymnasiet/SWE
7.PAVLOV PatrickTikkurilan Judokat/FIN
7.AHLQVIST DavidJudogymnasiet/SWE
M21-66 (14)
1.PAJUNEN RobinMeido-Kan, H:ki/FIN
2.HENRIKSSON EmilBorås JK/SWE
3.KHIRCHILASHVILI KhirchlaMeido-Kan, H:ki/FIN
3.CHRISTIANSSON AdamGöteborgs JK/SWE
5.UUSITALO ToniTikkurilan Judokat/FIN
5.OLIJ RobbinJCR judo Rotterdam/NED
7.GEISOR JoelShirokawa, Porvoo/FIN
7.KANERVA VeetiKirkkonummen JS/FIN
M21-73 (14)
1.DJOUKAEV TurpalHämeenlinnan JS/FIN
2.KORHONEN RoopeKajaanin JK/FIN
3.SJÖBERG GustavJudo Club Sundsvall/SWE
3.PASHAEV PashaStockholms JK/SWE
5.SALA MatiasNummelan Judo/FIN
5.VEDZIZHEV IsmailChikara, H:ki/FIN
7.WRETBORN ErikIK Västra Mölndal/SWE
7.SJÖLANDER PhilipJudogymnasiet/SWE
M21-81 (13)
1.EDLUND MarkusGöteborgs JK/SWE
2.HAKKARAINEN SanteriJyväskylä Jigotai/FIN
3.KANEVETS ArturTikkurilan Judokat/FIN
3.LAGNELIUS NoelJudogymnasiet/SWE
5.SUNDSTRÖM NoahJudogymnasiet/SWE
5.DVÄRBY OweJudogymnasiet/SWE
7.IHANAMÄKI EetuNokian Judo/FIN
7.WOIVALIN ValterÅlands Judoklubb/FIN
M21-90 (6)
1.OSCARSSON AxelLugi JK/SWE
2.LAMBACKA MarkusKoyama, Rovaniemi/FIN
3.GLAD EmilKnivsta JK/SWE
4.DEFRANCHI MarkMeido-Kan, H:ki/FIN
5.STARFELT EricJudo Club Sundsvall/SWE
6.ARNARSSON HrafnIceland Judo Federation/ISL
M21-100 (2)
1.KISMAN JoachimJCR judo Rotterdam/NED
2.STSERBAKOV RuslanGladiator Turku Judo-Samboseur/FIN
M21+100 (2)
1.HEREA AlexandruTurun Judoseura/FIN
2.LEPPÄLÄ RasmusChikara, H:ki/FIN
W-57 (5)
W-63 (2)
W-70 (2)
W-78 (3)
M-60 (3)
M-66 (6)
M-73 (10)
M-81 (12)
M-90 (8)
M-100 (4)
M+100 (2)