Tampere Shiai / Sovellettu Judo

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.11.2021
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, SofiaSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Aaltonen, AleksanteriSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Aasa, Andero JuhanViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 46 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 44 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Ainasoja, EemeliSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Ainasoja, EetuSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2010U13 pojat alle 46 kg
Alanne, IivoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Alimov, TimurViroM-Dojo4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Arukaevu, GetterViroOokami5 kyu (keltainen)Tyttö2008U15 tytöt yli 63 kg
Atti, AatosSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Bakaradze, OscarViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Balayev, Muhammad SuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 42 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Domberg, TõnisViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 40 kg
Erikson, MattiasViroSpordiklubi Barra3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Eronen, Ilmari SuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat yli 81 kg
Galaev, RasulSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Gorgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat yli 55 kg
Grönholm, MiraSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Nainen2002Sovellettu judo naiset
Haanpää, MaunoSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Haliseva, EemeliSuomiLempäälän Syokonkan Judo2 kyu (sininen)Mies2003Miehet alle 73 kg
Hanweg, SebastianSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Heikkilä, OssiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 kyu (vihreä)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 kyu (vihreä)Poika2010U15 pojat alle 38 kg
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Huotari, ElinaSuomiJämsän Yoshi1 kyu (ruskea)Nainen1987Naiset yli 78 kg
Huotari, IsabellaSuomiJämsän Yoshi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U15 tytöt alle 52 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 tytöt alle 52 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2009U15 tytöt alle 52 kg
Jakimov, JevgeniViroM-Dojo3 kyu (vihreä)Mies1969Miehet alle 90 kg
Jakimov, RuslanViroM-Dojo3 kyu (vihreä)Mies1977Miehet alle 81 kg
Janhonen, Miiro SuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Mies2003Sovellettu judo miehet
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies1988Miehet yli 100 kg
Jürgenson, SamuelViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 55 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Kämäräinen, RekoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat yli 50 kg
Kammonen, LeeviSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Kare, OliviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Nainen2001Naiset alle 63 kg
Karkiainen, OlaviSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Katainen , Joona SuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007Sovellettu judo miehet
Keronen, VeeraSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2001Sovellettu judo naiset
Kiili, SelmaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 44 kg
Kiili, UrhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 38 kg
Kinnunen, ViljamiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Kivistö, ToivoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Kõiv, Glen GregoryViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Kõiv, SebastianViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Kolossov, KristoViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kolossov, KristoViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 42 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Korpela, IivariSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Koskela, MikaelSuomiTyrvään Juro5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Köster, KevinViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Kudevita, MartenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U13 tytöt alle 36 kg
Kushtov, BagaudinSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Lahdenperä, WilleSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Mies2002Sovellettu judo miehet
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2003Miehet alle 60 kg
Lautala, IlpoSuomiPopinniemen Isku3 kyu (vihreä)Mies1993Sovellettu judo miehet
Lemberg, EliseSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 36 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Lokk, KarlViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Luoto, EllaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Luoto, LinusSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2012U11 pojat alle 30 kg
Luoto, OskariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Luoto, ViljamiSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Manninen, VilleSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Micetic, AlexanderSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Mikkonen, LukeSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Mohammadi, ElnazSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U13 tytöt alle 28 kg
Mohammadi, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 50 kg
Mustelin , SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 40 kg
Mutima, Benjamin SuomiLempäälän Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Naumanen, MikkoSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Mies1999Sovellettu judo miehet
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2010U13 pojat alle 46 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2010U15 pojat alle 46 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies2003Miehet alle 73 kg
Nylund, JoonaSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Poika2004Miehet alle 73 kg
Nylund, SamuSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Paara, RietiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 38 kg
Pajunen, VerneriSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Palokangas, EeliSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2004Miehet alle 73 kg
Partanen, Teemu SuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1987Sovellettu judo miehet
Patrikka, AapoSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat yli 50 kg
Pauts, Artur ViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 tytöt alle 44 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Peltonen, ViljoSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 50 kg
Pertens, Richard Steven ViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Pikkuvirta, MikaelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat yli 55 kg
Pitkänen, AntonSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Pronkin, DmitriViroM-Dojo2 kyu (sininen)Mies1973Miehet yli 100 kg
Pruuns, MarioSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Puuraid, HendrikViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Puuraid, JoonasViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Pylkkänen, ToniSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Mies1990Sovellettu judo miehet
Raidma, KasparViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Raik, Laur KristjanViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Raud, Ott AleksanderViroToni Judokool1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Rautiainen, IidaSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 44 kg
Rennola, TomiSuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1978Sovellettu judo miehet
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U15 tytöt alle 52 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat yli 81 kg
Riuttanen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Robtšuk, OliverViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Rokosa, MiskaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Mies1990Sovellettu judo miehet
Ruse, GustavViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 34 kg
Saar, Kõu LennartViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Saikkonen, WäinöSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 30 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2009U15 pojat alle 50 kg
Šamonin, FeliksViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Schrader, SakuSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2004Sovellettu judo miehet
Seidelberg, MartenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Silver, AironSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Skog, AlinaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006Sovellettu judo naiset
Srubkovski, AdamSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Srubkovski, DanilSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Srubkovski, DavidSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Sukanen, MelissaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U18 tytöt yli 63 kg
Talassaari, NeaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1980Naiset alle 57 kg
Talpas, Armin-OttViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Talpas, Ruben-ThorViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Toivonen, Juho SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Tönisson, JonathanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Toomel, JoosepViroSpordiklubi Barra3 kyu (vihreä)Poika2010U13 pojat alle 46 kg
Truuverk, Hüüd-Keerit ViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Tumm, Theodor ViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 57 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Tuurna, VäinöSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Umblia, Mai MirtelViroAltia4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 52 kg
Vainikka, LukaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Vasala, MaisaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U13 tytöt alle 44 kg
Vassi, Lauri SuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Mies1995Sovellettu judo miehet
Västi, Karoliina SuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Nainen2003Naiset alle 70 kg
Velks, HenryViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Vinkel, ArturViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Vuorinen, MuskaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg