Baltic Sea Championships 2021

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.11.2021
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aasumets, Egert-Mattias ViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Bumazhkin, EliseyLatviaJikan1 kyu (ruskea)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Bumazhkin, EliseyLatviaJikan1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 73 kg
Erkkilä, IslaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Erkkilä, IslaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006Naiset alle 63 kg
Haikulainen, Joonas SuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Hakso, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Hakso, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 70 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U21 naiset alle 78 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 63 kg
Isar, Daniel SuomiSport club Achilles 3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 100 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 52 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Mantuano, TiagoBrasiliaACM3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U21 miehet alle 90 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2004Miehet alle 90 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 63 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 63 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Pappel, RobertViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004Miehet alle 73 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U15 tytöt alle 40 kg
Prangli, Ats AndreasViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2007U21 miehet alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Talts, RasmusViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004Miehet alle 73 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Vingisaar, MartenViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004Miehet alle 81 kg