Baltic Sea Championships 2021

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.11.2021
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Elisha, KeshetIsraelNess Ziyona2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Elisha, KeshetIsraelNess Ziyona2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 63 kg
Hovav, RomIsraelHalahav1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Hovav, RomIsraelHalahav1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Shani, RonIsraelNess Ziyona1 dan (musta)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Shani, RonIsraelNess Ziyona1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Abubakarov, MansurNorjaNJJK1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 66 kg
Abubakarov, MansurNorjaNJJK1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 66 kg
Agajev, SamirViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Alsgaard, RosaNorjaIppon/NTG1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Altersten, ToraRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Amarasekara, EgilstenNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Amarasekara, EgilstenNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2004Miehet alle 60 kg
Anderesen, SimonTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 60 kg
Anderesen, SimonTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Andrasevic, DanielTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Andrasevic, DanielTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Antvorskov, LauraTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 78 kg
Antvorskov, LauraTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 78 kg
Aramburo, MelinaRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Arnason, DanielIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2003Miehet alle 60 kg
Arnason, DanielIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 60 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 52 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 52 kg
Askham, DjoniTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Askham, DjoniTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Aspelin, KimRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Atti, AatosSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Azarumyan, ArtakViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 42 kg
Bååthe, KarlRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 90 kg
Bååthe, KarlRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Bååthe, ViktorRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Babulfath, HannaRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Tyttö2008U15 tytöt alle 57 kg
Babulfath, HannaRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Tyttö2009U18 tytöt alle 57 kg
Babulfath, TaraRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Backlund, VildaRuotsiIK Västra Mölndal1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Balayev, Samir SuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 42 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2004Naiset alle 70 kg
Barton, AlexandraSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 70 kg
Ben David, Joseph MayaIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Ben David, Joseph MayaIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Tyttö2007U18 tytöt alle 48 kg
Benisid, YanisRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Birlund, AkselTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 73 kg
Birlund, AkselTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Bjertnes, DennisNorjaNJJK1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Bjertnes, DennisNorjaNJJK1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Bjornsson, AdalsteinnIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Bjørås, Elise NorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Bjørås, EliseNorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Boaron, LihiIsraelJudo 3601 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Boaron, LihiIsraelJudo 3601 kyu (ruskea)Tyttö2006U21 naiset alle 63 kg
Boger, ZivIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Boger, ZivIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Poika2007U21 miehet alle 66 kg
Boj, Marie-LucieRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Bos, LolaRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Boudebza, OthmaneRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Brekke-Jenssen, Martin NorjaIppon/NTG1 dan (musta)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Brekke-Jenssen, MartinNorjaIppon/NTG1 dan (musta)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Brekke-Jenssen, Torstein NorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Brekke-Jenssen, TorsteinNorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 50 kg
Bumazhkin, EliseyLatviaJikan1 kyu (ruskea)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Bumazhkin, EliseyLatviaJikan1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 73 kg
Buoro, MariusRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Bø, Jostein NorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Bø, JosteinNorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Mies2003Miehet alle 73 kg
Camatta, KalyItävaltaUJZ Mühlviertel1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 66 kg
Carillon, ClarisseRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2007U18 tytöt alle 48 kg
Carillon, ClarisseRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Chauvin, TimeoRanskaPole Espoir BFC Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Christensen, MiaTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 63 kg
Christensen, MiaTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Christiansen, EmilTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 81 kg
Christiansen, EmilTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 81 kg
Christiansson, MaxRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Clark, Peter MichaelViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Cohen, ElonIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Cohen, ElonIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 50 kg
Cointot, LucaRanskaPole Espoir BFC Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Conrad, HectorTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 55 kg
Conrad, HectorTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Cordova, SofiaRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2008U15 tytöt alle 48 kg
Cretzo, IdanIsraelHaatlet2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 55 kg
Cretzo, IdanIsraelHaatlet2 kyu (sininen)Poika2007U21 miehet alle 55 kg
Dagan, YiftachIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 50 kg
Dagan, YiftachIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 60 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 60 kg
Dikajev, SaadViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Dohlmann, MarlonRuotsiStaffanstorp Judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Don, MarkNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Don, MarkNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Dons-Lassen, EmilieTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2006U21 naiset alle 70 kg
Dons-Lassen, EmilieTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 70 kg
Ehmsen, KarenTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Ehmsen, KarenTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 63 kg
Eilers, ClaraTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Eilers, ClaraTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Eilertsen, KorneliusNorjaNational team1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 100 kg
Elter, Elias NorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Elter, EliasNorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 73 kg
Er, AltayTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Er, AltayTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 66 kg
Eriksson, NiloRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 55 kg
Eriksson Ghazinour, IsabellaRuotsiFrövi1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Eriksson Ghazinour, IsabellaRuotsiFrövi1 kyu (ruskea)Tyttö2005U21 naiset alle 52 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PetraSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2008U15 tytöt alle 57 kg
Erkkilä, IslaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 70 kg
Erkkilä, IslaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U21 naiset alle 70 kg
Erlandsen-Sele, Brink NorjaIppon/NTG3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Erlandsen-Sele, BrinkNorjaIppon/NTG3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 50 kg
Errboe, MorganTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Errboe, MorganTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Eshel, CarmelIsraelHalahav2 kyu (sininen)Tyttö2008U15 tytöt alle 48 kg
Eshel, CarmelIsraelHalahav2 kyu (sininen)Tyttö2008U18 tytöt alle 48 kg
Folkvord, RikkeNorjaNJJK3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 70 kg
Folkvord, RikkeNorjaNJJK3 kyu (vihreä)Tyttö2005U21 naiset alle 70 kg
Forselius, AlbinRuotsiIK Västra Mölndal2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Galaev, RasulSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Galatz, WeronikaRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir BFC Judo2 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir BFC Judo2 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Gat, OmerIsraelHalahav1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 66 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir BFC Judo2 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir BFC Judo2 dan (musta)Tyttö2004Naiset alle 52 kg
Gaume, GarrisRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Gerhardsen, Mats EekNorjaSande SK Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Gerhardsen, Mats EekNorjaSande SK Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Ghayada, IzabellaRuotsiStaffanstorp Judoklubb3 kyu (vihreä)Tyttö2009U15 tytöt alle 48 kg
Ghisler, HenryRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 60 kg
Glans, MaxRuotsiStaffanstorp Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Gonzalez, BenjaminRuotsiOxelösunds judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Grambo, AnnaNorjaSande SK Judo2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Grambo, Anna NorjaSande SK Judo2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 63 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2004Naiset alle 63 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Gubberud, NinoNorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Gubberud, NinoNorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 55 kg
Guillemin Laborne, DavidRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 81 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Hagigi, Peleg OrIsraelHaatlet2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Hagigi, Peleg OrIsraelHaatlet2 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 66 kg
Håkansson, Rasmus RuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Håkansson, RasmusRuotsiUppsala JK4 kyu (oranssi)Poika2005U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Hallen, AdamRuotsiKungsbacka JK1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Hallen, AdamRuotsiKungsbacka JK1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 55 kg
Hammer Lange, MarcusTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Hammer Lange, MarcusTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 55 kg
Hanschmann, TanjaSaksaJudoclub Leipzig1 kyu (ruskea)Tyttö2005U21 naiset alle 70 kg
Hanschmann, TanjaSaksaJudoclub Leipzig1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 70 kg
Hansen, KarolineTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2003Naiset alle 70 kg
Hansen, KarolineTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2003U21 naiset alle 70 kg
Haraldsen, Hans Leo NorjaIppon/NTG1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Haraldsen, Hans LeoNorjaIppon/NTG1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 90 kg
Hedenblad, JoelRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Hedenblad, JoelRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 81 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 73 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Henriksson, EmilRuotsiBorås Judoklubb1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 66 kg
Hermansen, EmmaTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Hermansen, EmmaTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Tyttö2005U21 naiset alle 63 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorp Judoklubb1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorp Judoklubb1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Hetland, Tine NorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 52 kg
Hetland, TineNorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 52 kg
Hiltunen, PasiSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Mies1972Miehet alle 90 kg
Hoflin, SamuelRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Holmgren , AnjaRuotsiKalmar Budoklubb1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Holz, MiaSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Holz, MiaSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Horesh, Shamaim HadarIsraelHaatlet1 dan (musta)Tyttö2004Naiset alle 63 kg
Horesh, Shamaim HadarIsraelHaatlet1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Horesh, Shamaim HadarIsraelHaatlet1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Hreidarsson, KjartanIslantiIceland Judo Federation1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Hreidarsson, KjartanIslantiIceland Judo Federation1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 81 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Hytönen, LeonidasRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Isar, Daniel SuomiSport club Achilles 3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Jakimov, EdwardViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Jakimov, RobertViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Jakobsen, IdaTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2003Naiset alle 70 kg
Jakobsen, IdaTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2003U21 naiset alle 70 kg
Jaworowski, NaemiRuotsiStaffanstorp Judoklubb1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Jimmerholt, RasmusRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Johansson, RonjaRuotsiIK Västra Mölndal2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Jolkin, NikitaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Mies2003U21 miehet alle 81 kg
Kagan, LotamIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Kagan, LotamIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 81 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 34 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 90 kg
Karagiannis , VincentRuotsiJK National1 dan (musta)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Karlsson, HilleviRuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Karlsson, HilleviRuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Kasesalu, Christian-MarcusViroMikado2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Keselbrener, YoavIsraelNess Ziyona1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Keselbrener, YoavIsraelNess Ziyona1 dan (musta)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Keuer Jeppesen, MatthæusTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Keuer Jeppesen, MatthæusTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Koch Lauritzen, MagniTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 55 kg
Koch Lauritzen, MagniTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Kollerud, Matias NorjaIppon/NTG1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Komin, KirillViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Komodowski, IngridTanskaTeam Denmark3 kyu (vihreä)Tyttö2008U15 tytöt alle 52 kg
Komodowski, IngridTanskaTeam Denmark3 kyu (vihreä)Tyttö2008U18 tytöt alle 52 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Koponen, OhtoSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Kosonen, MarianneSuomiKerimäen Judonoko2 dan (musta)Nainen1994Naiset alle 52 kg
Kostoev, AdamRuotsiStaffanstorp Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2009U15 pojat alle 34 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U21 miehet alle 55 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Kressin, FritzSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Poika2005U21 miehet alle 73 kg
Kressin, FritzSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Krus, WilliamRuotsiIK Västra Mölndal2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2003Miehet alle 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
KULLO, Tits LatviaFUDOSHIN3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Laakkonen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 81 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Lama, ThomasNorjaNJJK1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 100 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 52 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Lauritsen, IsabellaTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Lauritsen, IsabellaTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Lavrsen, BertilTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Lavrsen, BertilTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Lemire, JeanneRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Levinger, EhudIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2009U15 pojat alle 34 kg
Lilien, ShaiIsraelNess Ziyona1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Lilien, ShaiIsraelNess Ziyona1 kyu (ruskea)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Lindquist, SebastianTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 66 kg
Lindquist, SebastianTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies2003Miehet alle 73 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Ljungqvist, KonradRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Ljungqvist, KonradRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Lombana, StefaniaSuomi(COL) Tampereen Judo1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 63 kg
Lombana, StefaniaSuomi(COL) Tampereen Judo1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 63 kg
Lotila, LauriSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Lubachinsky, LionIsraelNess Ziyona3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 42 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Luukas, SahaSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 66 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Maksimov, PavelVenäjäMurmansk1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 90 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 52 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Malmsten, DeniseRuotsiOxelösunds judoklubb1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Mantuano, TiagoBrasiliaACM3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 55 kg
Mantuano, TiagoBrasiliaACM3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Marguet, TimotheRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Mårlöv, Alexander RuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Mårlöv, AlexanderRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 50 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 66 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U21 miehet alle 60 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattsson, Leonard SuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 90 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Meleshin, KirillViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Mihhailova, DarjaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 57 kg
Mihhailova, DarjaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 57 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U21 miehet alle 90 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2004Miehet alle 90 kg
Mishel, MizaIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 63 kg
Mishel, MizaIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 63 kg
Moe, Marcus NorjaIppon/NTG3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Moe, MarcusNorjaIppon/NTG3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 60 kg
Montelyo, MoriIsraelNess Ziyona2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Montelyo, MoriIsraelNess Ziyona2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 60 kg
Morozov, AlekseiRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Mosesson, LechaoRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Naelso, KristelViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 78 kg
Nahmias, AmitIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Nahmias, AmitIsraelHaatlet1 kyu (ruskea)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Narva, Ada-AlexiaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Nebenzhal, YaelIsraelJudo 3601 kyu (ruskea)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Nebenzhal, YaelIsraelJudo 3601 kyu (ruskea)Tyttö2007U18 tytöt alle 52 kg
Neumann, RaphaelIsraelJudo 3603 kyu (vihreä)Tyttö2009U15 tytöt alle 48 kg
Ngo, AlexRuotsiVästerås judoclubb3 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Nicolas, IelenaRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Nielsen, Emil TanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Nielsen, Emil TanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 66 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 70 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 70 kg
Nikula, FionaSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt yli 70 kg
Niller, Jaan HeinriViroJudoklubi Dokyo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Nilsen, LudvigNorjaIppon/NTG3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Noirbusson , NolhanRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Noor, RohilNorjaNJJK1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Noor, RohilNorjaNJJK1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 81 kg
Norberg, AlexanderRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Norlin, LinusRuotsiSaltsjö JK2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Nurkkala, EliasSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Nørskov, MaiTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2006U21 naiset alle 57 kg
Nørskov, MaiTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Nørskov, OliverTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 66 kg
Nørskov, OliverTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Olsson, TheoRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Östlind, GrethaRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Nainen2003U21 naiset alle 63 kg
Östlind, GrethaRuotsiAktiv Judo1 dan (musta)Nainen2003Naiset alle 63 kg
Papp, Maria SimonaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Papp, Maria SimonaViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2004U21 naiset alle 63 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Parpala, KasperSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Pasanen, EmmaRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Nainen1995Naiset alle 78 kg
Paukku, EelisSuomiOyus Judojaos1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U15 tytöt alle 44 kg
Penninga, LucasTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Penninga, LucasTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Penninga, MarcusTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Penninga, MarcusTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Penninga, SilasTanskaTeam Denmark3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Perälä, SamiSuomiNinjudo3 dan (musta)Mies1988Miehet alle 66 kg
Persson, LeoRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 50 kg
Persson, LeoRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Pertelson , OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Pidancier, BaptisteRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Poblocki, SamirRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 50 kg
Poblocki, SamirRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Pogosyan, GayaneViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 90 kg
Poncet, AntoninRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Prpkopishko, GlebIsraelHalahav1 dan (musta)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Prpkopishko, GlebIsraelHalahav1 dan (musta)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMeido-Kan, H:ki2 dan (musta)Mies1997Miehet yli 100 kg
Puuraid, HendrikViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Puuraid, JoonasViroSpordiklubi Barra2 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Rahikainen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Rares, RotaruNorjaIppon/NTG1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Raufman, LiorIsraelHalahav1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 44 kg
Raufman, LiorIsraelHalahav1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Raufman, ShaharIsraelHalahav2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rebic, ElmoRuotsiAktiv Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Rechberger, NikolasItävaltaUJZ Mühlviertel1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 60 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 100 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat yli 90 kg
Regnault, BenjaminRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Mies2003U21 miehet alle 66 kg
Repiquet, ArthurRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 100 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Rognvaldsson, IngolfurIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 66 kg
Rognvaldsson, IngolfurIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Romnæs, Marcus NorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Romnæs, MarcusNorjaIppon/NTG1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Rondin, VladislavViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 73 kg
Ropars, MiloRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Rosenberg, JuliusTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet yli 100 kg
Rosenberg, JuliusTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Rosenkrans, ErikRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Rosenkvist, MagnusTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 66 kg
Rosenkvist, MagnusTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 66 kg
Rosenkvist, MathiasTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Rosenkvist, MathiasTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Rosenthal, NoamIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Rosenthal, NoamIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2007U18 pojat alle 50 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 57 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 57 kg
Sandberg, ThomasTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 60 kg
Sandberg, ThomasTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2003Naiset alle 52 kg
Sharma, Vanshika SuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 52 kg
Shawinsky, MaorIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Shemesh, HalelIsraelHalahav1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Shemesh, HalelIsraelHalahav1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Singier, CharlelieRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Sixtus Jensen, MaltheTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 60 kg
Sixtus Jensen, MaltheTanskaTeam Denmark2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Sjöblom, WilliamRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Sjöblom, WilliamRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Skomorohovs, Andrejs LatviaFUDOSHIN1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Skomorohovs, AndrejsLatviaFUDOSHIN1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Söderberg, MartinRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Söderberg, MartinRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Sofer, RotemIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Sofer, RotemIsraelJudo 3602 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 50 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Soslangireev, MosaNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Soslangireev, MosaNorjaNJJK2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 66 kg
Spiel Pedersen, BenjaminTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2006U21 miehet alle 55 kg
Spiel Pedersen, BenjaminTanskaTeam Denmark1 kyu (ruskea)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
SPINU, ArsenijsLatviaFUDOSHIN3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Stefansson, MatthiasIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 90 kg
Stefansson, MattíhasIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Stsekotin, FilippViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Studsgaard, DanielTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003U21 miehet alle 73 kg
Studsgaard, DanielTanskaTeam Denmark1 dan (musta)Mies2003Miehet alle 73 kg
Sundby-Dohl, Hermine NorjaSande SK Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Sundby-Dohl, HermineNorjaSande SK Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 52 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Tammin, Daniel TobiasViroJudoklubi Dokyo3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 46 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 57 kg
Tedeholm, EmelieRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Tedeholm, EmelieRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Teesaar, Robert ViroJudoklubi Dokyo3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Nainen2003U21 naiset alle 70 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Trifkovic, LukaRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2007U18 pojat alle 73 kg
Tširkin, MarkViroMikado1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 60 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Tutunarov, Samuil NorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Tutunarov, SamuilNorjaIppon/NTG2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Tutunarov, Yoan NorjaIppon/NTG1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Ukkonen, Kristian SuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 60 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Urosevic, AlexanderRuotsiStaffanstorp Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2009U15 pojat alle 38 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Velut, AlfredRuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 90 kg
Velut, AlfredRuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 90 kg
Vidarsson, NokkviIslantiIceland Judo Federation3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Virta, RonjaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Võbornõi, Albert ViroJudoklubi Dokyo3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 66 kg
Vuillemenot, AmbreRanskaPole Espoir BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Vuillier, PierreRanskaPole Espoir BFC Judo1 dan (musta)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2007U18 tytöt alle 52 kg
Weede, LucaSaksaJudoclub Leipzig1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Weede, LucaSaksaJudoclub Leipzig1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Westerberg, AxelRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Widerström, FilipRuotsiVästerås judoclubb1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Wiesinger, MarioItävaltaUJZ Mühlviertel1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Woivalin, ValterSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Mies2003U21 miehet alle 90 kg
Wojtek, KanikItävaltaUJZ Mühlviertel1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Wolfinger, KilianItävaltaUJZ Mühlviertel1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 100 kg
Wretborn, ErikRuotsiIK Västra Mölndal1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Yudashkin, MichaelIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Yudashkin, MichaelIsraelHalahav2 kyu (sininen)Poika2008U18 pojat alle 66 kg
Zippel, MayaSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Nainen2003Naiset alle 63 kg
Zippel, MayaSaksaJudoclub Leipzig1 dan (musta)Nainen2003U21 naiset alle 63 kg
Zivanovic, LukaRuotsiSödertälje JK1 kyu (ruskea)Poika2006U18 pojat alle 60 kg