Koyama Shiai Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.10.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aakko, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Heiskanen, IslaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Hiltunen, EinariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Huotari, EemeliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Hurtig, EdvinSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Kautto, Lauri SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Kivioja, KaiusSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kolehmainen, AtteSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 100 kg
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 48 kg
Kostet, EinoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Kunnari, HillaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 44 kg
Kuoksa, NikolasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Kyllönen, AlmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 42 kg
Luksua, PeetuSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Luukinen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Melaranta, ElinaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 32 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 40 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Orava, ValtteriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Paukku, EelisSuomiOyus Judojaos1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Pelli, LauriSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Peteri, PekkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Pirttikangas, RiiaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 25 kg
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 32 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Rautio, TopiasSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Rinkinen, HenniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Saapunki, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 40 kg
Saarinen, AarniSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Saarinen, InariSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Saarinen, InariSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Salmela, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Säntti, TobiasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Stewart, AngelicaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Stewart, WilliamSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Taanila, SakariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2011U13 pojat alle 50 kg
Tammi, KlimSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Tammi, KlimSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Tanayama, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Taskila, KaarloSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Tepsa, JamiSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Toiviainen, JussiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Tolonen, MiiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Vähä, AleksiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Vilen, JonneSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Wärme, VeetiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg