Samurai Cup 3-2020

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.10.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Eronen, Ilmari SuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Haapalehto, IisakkiSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Heiskanen, Oskari SuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Hutri, Helmi SuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Juntunen , KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Luoto, LassiSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U21 miehet yli 90 kg
Mikkonen, MatiasSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 63 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 66 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Parpala, KasperSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Rahikainen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 48 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Suominen, NikoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 57 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Toratti, SiljaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg