Samurai Cup 3-2020

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.10.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Heiskanen, Oskari SuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Hutri, Helmi SuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Juntunen , KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Luoto, LassiSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 66 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 48 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 57 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Toratti, SiljaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg