Hiiden Shiai Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 15.09.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Alho, AkseliSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Aush, ImranSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Bergmann, Anni SuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Björs, RafaelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
De Vizcaya, NeoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 34 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 36 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Erjansalo, PetraSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 48 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Fainer, FilippSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Forsberg, JimSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 73 kg
Friis, EdwardSuomiKarjaan Fuguda5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Heikkinen, MiiaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1991Naiset alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Hietanen-Lin, CarolinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 32 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Itäpää, Minea SuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 44 kg
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Jaspers, VoittoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Kammonen, LeeviSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Karmaluoto, EeroSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kauhanen, ErnoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Kauranen, OnniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Keränen, Emmi SuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 38 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Körkkö , EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Koskela, NeaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003Miehet alle 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Kurten, DanielSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Kushtov, BagaudinSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Kushtov, SaifullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 66 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Levomäki, SiiriSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 36 kg
Liimatainen, PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo3 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Matias, AlariiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Mayorov, ArturSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Mohammadi, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 36 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 100 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004Naiset alle 70 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nykänen, EllaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Oinonen, IisakkiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Ozdoev, SulejmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Paukku, EelisSuomiOyus Judojaos1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 pojat alle 38 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 50 kg
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rautiainen, TeemuSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Reini, HenriSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Sadulaev, AbdulSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 63 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003Naiset alle 52 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004Naiset alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U18 tytöt alle 48 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Sharma, Vanshika SuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Shlyakhtitsev, LevSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Shlyakhtitsev, LevSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Silver, AironSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Srubkovski, AdamSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Srubkovski, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Srubkovski, DavidSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Sukanen, MelissaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tönisson, JonathanSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Tönisson, OliverSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 57 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Yevsiukov, IlliaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg