Tampere Shiai 2020 Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.10.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Eronen, Ilmari SuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002Miehet alle 66 kg
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 tytöt alle 57 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kankkunen, KonstaSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kielenniva, Joonas SuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kielenniva, Joonas SuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Kujanhaara, JoonatanSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Leppäkorpi, TiiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Liimatainen, PeetuSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Mäkelä, Mikke SuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, MiķkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Muona, JarnoSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -81 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, EllaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 57 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Pahlman, TomSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1948Veteraanit miehet -66 kg
Paukku, EelisSuomiOyus Judojaos1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Veteraanit miehet -81 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Saha, LukeSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
salonen, salonenSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Vedzizhev, IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg