Samurai Cup II Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.08.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Bergmann, AnniSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Dubaev, Abdulla SuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 34 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Eronen, Ilmari SuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Galaev, KerimSuomiMagas2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002Miehet alle 66 kg
Heikkinen, MiiaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1991Naiset alle 57 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Koskela, NeaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Kottari, Santtu SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 100 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 57 kg
Marttila, Mikko SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Narva, Ada-AlexiaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, Ada-AlexiaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nizamov , MaratSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 73 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Nylund, MarcusSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Paukku, EelisSuomiOyus Judojaos1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 81 kg
Rehtola, SamuSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 60 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Saha, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 66 kg
Salonen, RasmusSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Sandell , Christina SuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 60 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2008U18 pojat alle 73 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 pojat alle 50 kg
Yliruusi, AlvarSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Yliruusi, TeoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 81 kg
Yliruusi, TeoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2008U18 pojat alle 81 kg