Ice Power Cup, Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aal, MattiasViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Aal, MattiasViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Aasa, HannaViroTarto Do5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Anttila, SanteriSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Asikainen, OrsonSuomiRauman JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Buendia, HannaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Buendia, LottaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Fiscev, OskarSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Helimo, ArtturiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Kakko, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Kalinkin, CristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Karru, Juho SuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Kauhanen, ErnoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kõrgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kyryliuk, SashaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Laaksonen, EllaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Lähdes, Ville SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat yli 55 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Liias, ElvisViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Liias, Elvis ViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lindqvist, KamiSuomiShinrai, Pirkkala5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Luoto, EllaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Luoto, LinusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Lutkov, KristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 32 kg
Mustelin, TeemuSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Nättylä , VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Niittynen, JimiSuomiShinrai, Pirkkala4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Nurm, August MartinViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Oksanen, VeikkoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Pietilä, MiroSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Pikkuvirta, MarkusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pikkuvirta, MikaelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Rauta, VeeraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 28 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Riuttanen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Savolainen , Niklas SuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Semchuk, MaksimSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Shlyakhtitsev, LevSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Silen, Topi SuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Somero, LauriSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Terzic, TimurSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Terzic, TimurSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Terzic, TimurSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Terzic, TimurSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Tiirmaa, RanerViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Tochiev, MuhamedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Uusikartano, RemuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Vahter, RometViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat alle 30 kg
Vahter, RometViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Vainikka, LukaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Välimäki, InkaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 25 kg
Välimäki, MinjaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Villako, Karl-MartinViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Voutilainen, Samuel SuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg