Samurai Cup 1.2020 Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Blomfeldt, Victor SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 81 kg
De Luca, GiuseppeSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 81 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U15 tytöt alle 48 kg
Dubaev, Hamzat SuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Esko, AnttiSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1985Miehet alle 73 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 63 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Harju, Noora SuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Heikkinen, kristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Heikkinen, kristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002Miehet alle 66 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 100 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanevets, Artur SuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 90 kg
Kari, Erkka SuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karjalainen, Ella SuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kaukkila, MiroSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 55 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U21 naiset alle 48 kg
Koneva, ViktoriyaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
koponen, ohtoSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Koskela, NeaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, GiaSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen , EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxèn, FridaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Laxèn, FridaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2002U21 naiset alle 63 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäki-Hakola, PyrySuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 48 kg
Manninen, VilleSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattero, NikoSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Myllylä , Riina SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva , Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Nättylä , ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Nättylä , ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 60 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 100 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt yli 63 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Pugoev, JusupSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 81 kg
Rehtola, SamuSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saha, LukeSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Salonen, RasmusSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Simola, VilleSuomiRauman JS Samurai1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 81 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt yli 63 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tohni, OivaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Mies2002Miehet alle 81 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
veijola, iikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Vyshegurov, MusaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg