Alle 18 ja 21-vuotiaiden SM-kilpailut 2020

Viimeinen ilmoittautumispäivä 11.02.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 73 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Galaev, KerimSuomiMagas2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Gottberg, RöskvaSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 63 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, GiaSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 60 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mattero, NikoSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Mattsson, LeonardSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 52 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Orphnou, DanielKyprosOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
ozdoev, suleimanSuomiJudoseura Targim, Helsinki2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Yliruusi, AlvarSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Yliruusi, TeoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg