Alle 18-vuotiaiden SM-kilpailut 2020

Viimeinen ilmoittautumispäivä 11.02.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 44 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 63 kg
Orphanou, DanielSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg