Väli-Suomen Junnu Cup

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat
Alatalo, JonnaSuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U13 tytöt
Antikainen, LauriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Anttila, EemilSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Anttila, PeetuSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Buendia, HannaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Buendia, LottaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt
Erkkilä, SaimiSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Grigoreva, ElizavetaSuomiMäntyharjun Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U13 tytöt
Gynther, ViljoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Hautakangas, EeroSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Heiskanen, Kasperi SuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Hoffren, NickySuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Honkonen, AbbeSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat aloittelevat
Honkonen, EdvinSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Huhtala, AattoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Huhtiniemi, IiroSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Ilmonen, WeetiSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Immonen, SakuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Jääskeläinen, OliverSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Janhunen, AinoSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Tyttö2012U9 tytöt
Järvinen, JadeSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Jylhä, OskariSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Karkiainen, OlaviSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kiili, VeeraSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Kilpiäinen, JoosuaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Koivunen, VeeraSuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U13 tytöt
Kolari, JadeSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kolari, JainaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kolosova, Arina SuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korelin, Eevert SuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Korhonen , AliciaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt
Korpi-Tassi, JaakkoSuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Korpilahti, MiiaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Kuja-Halkola, LukasSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kujanpää, AaronSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Kurki, LeeviSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kutasov, AleksiSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Laukkanen, Nelli SuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Lehtomäki, HelmiSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Lehtomäki, TuukkaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Liiimatainen, AleksiSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet aloittelevat
Luhtanen, LenniSuomiMäntyharjun Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Lytsy, MarkusSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Määttä , KalleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Mayorov, ArturSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mikkonen, LukeSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U9 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mutanen, EliasSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mutanen, ElielSuomiKuopion JS Tomodachi6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Mutanen, PihlaSuomiKuopion JS Tomodachi6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U13 tytöt
Mutima, BenjaminSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Nevanperä, RonjaSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Niemi, HillaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Nieminen, MiinaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Nikara, TaruSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U15 tytöt
Nokso, SiljaSuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 tytöt
Norrbo, EdgarSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Norrbo, EllenSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2013U9 tytöt
Oborochan, Daniil ArminSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Oborochan, Kasper LeoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Oksanen, JyriSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Oksanen, VeikkoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Olkonen, MatveiSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Olkonen, TimofeiSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Pääkkönen, HenrySuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Paasonen, Veera SuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U18 tytöt aloittelevat
Pajunen, VerneriSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Peltonen, ViljoSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pirskanen, PyrySuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pirskanen, SelmaSuomiYama-Arashi, Varkaus6 kyu (valkoinen)Tyttö2013U9 tytöt
Poikela, AnuSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Nainen1980Naiset aloittelevat
Poikolainen, AaroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Poikolainen, JariSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Mies1963Miehet aloittelevat
Polas, VerneriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Pöyry, SiiriSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Rantula, TinjaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Reinikka, AleksiSuomiSyokonkan3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat
Rintala , Roope SuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt
Saarinen, KimSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Sass, Saskia SuomiMäntyharjun Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2013U9 tytöt
Säteri, ValtteriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Savolainen, ElinaSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Sulkava, ArviSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Taavitsainen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Tantawi, MohsenSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Teerimäki , AatuSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Tiilikainen, KarpoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Tiilikainen, KyöstiSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Töhönen, AatuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Toivanen, SaraSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt
Topelius, WilliamSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Touru, MiaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Touru, OskariSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tuomikoski, FransSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tyrväinen, AlinaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Tyyskä, Lotta SuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Vainikka, ViljamiSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Väisänen, EmmaSuomiKuopion JS Tomodachi6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vasala, MaisaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Vepsäläinen, TommySuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Vesama, VenniSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Viitala, EetuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Volkkila, AronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vuontila, NoelSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Wihersaari, JoonaSuomiKuopion JS Tomodachi6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat