Jyväskylä Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Ala, LauriSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1979Veteraanit miehet
Alakoski, PaavoSuomiSyokonkan3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Anttila, EemilSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Halinen, TomiSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Hanweg, SebastianSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Heiskanen, Kasperi SuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hirwa, GabrielSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Hokkanen, HenriSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1984Miehet alle 90 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet yli 90 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Immonen, SakuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Jylhä, AnteroSuomiSyokonkan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Karvo, MarkkuSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Mies1968Veteraanit miehet
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 46 kg
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Kemppainen, KerttuSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Kokkonen, WaltteriSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Kolosova, ArinaSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Kuosa, ToniSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Lytsy , MarkusSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Mäkelä, NiiloSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Matilainen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 90 kg
Mero, MarkusSuomiSyokonkan3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Mikkonen, LukeSuomiSyokonkan4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Niittynen, JimiSuomiShinrai, Pirkkala4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Nurkkala, EliasSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Oborochan, Daniil ArminSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Oborochan, Kasper LeoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Olkonen, Matvei SuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Olkonen, TimofeiSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Paasonen, Veera SuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pasonen, JussiSuomiTapanilan Erä, H:ki2 kyu (sininen)Mies1980Veteraanit miehet
Peltonen, ViljoSuomiSyokonkan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pentikäinen, VernaSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 52 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Veteraanit miehet
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Puomilahti, HelviSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Rantula, TinjaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saarinen, SanteriSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Taavitsainen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tiihonen, JesseSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Tiilikainen, KarpoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Tiilikainen, KyöstiSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Toivanen, SaraSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Veijonen, AtteSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Veijonen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet yli 90 kg
Vepsäläinen, TommySuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg