Startti Cup 1-2020

Viimeinen ilmoittautumispäivä 21.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, AaroSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Afamugat, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Ahlstedt, HeliSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat
ainasoja, eemeliSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Alango, Mia MaiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Aldamov, AsadullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Aldamov, JusufSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Askola, TeemuSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Aush, ImranSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Bjårs, NikoSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Björs, RafaelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Casagrande, VincentSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Daurbekov, SaidSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
De Vizcaya, NeoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt
Elomaa, VelluSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Esko, AnttiSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1985Miehet aloittelevat
Fäldt, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Foussier, PabloSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Friman, MaxSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2012U9 pojat
Frisk, MiinaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Nainen1980Naiset aloittelevat
Gatagazhev, Muhammad-AminSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Grahn, LeeviSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Gröhn, ElsaSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Helén, EinoSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Hietanen-Lin, CarolinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Mies1975Miehet aloittelevat
Holkko, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Huupponen, IlkkaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Huuskonen, JaakkoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Hyttinen, JoelSuomiKonjo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Ilic, OgnjenSuomiKonjo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Innanen, AatosSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Innanen, ElielSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Jänisniemi, OskariSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Joensuu, EevaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Joensuu, MaijaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kääriäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Kammonen, LeeviSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Karmaluoto, EeroSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2007U15 pojat
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kavanne, LucaSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Käyhkö, SadeSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt
Keskinen, HansSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kilpinen, KarriSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kitsov, GenrihSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt
Konoplya, NikitaSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Kontuniemi, EemilSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Krogerus, JanSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Kurten, DanielSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kushtov, BagaudinSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kushtov, SaifullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2013U11 pojat
Kutasov, AleksiSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Kvick, DanielSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Kvick, SamuelSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2012U9 pojat
Laakso, JanneSuomiTammelan Jundokan5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet aloittelevat
Laaksonen, LeeviSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Lammin-Soila, DylanSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Länsman, EliasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Laukkanen, Nelli SuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Lehtinen, JoelSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Lehtinen, PeetuSuomiKonjo6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Lehto, TiiaSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Lehtonen, LeeviSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Lenkkeri, LauriSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Linden, AleksiSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Linden, LeeviSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2007U15 pojat
Mäenpää, AleksiSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Mäki, KaroliinaSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Makkonen, LaraSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Makkonen, LukaSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Manninen, BenSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Manninen, LukeSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Manninen, MikaelSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Marno, LauraSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt
Mayorov, ArturSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Miettinen, JoonaSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Mikkonen, EmilSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Mikkonen, JarkkoSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet aloittelevat
Misha, AlanSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Misha, AslanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Misha, NalmisSuomiMagas5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Mohammadi, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt
Moisio, InkaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Muona, LukaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U9 tytöt
Mustelin, TeemuSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Myöhänen, OliverSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Niemi, HillaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Niemi, LottaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Nieminen, RoopeSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Nikula, MatildaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Nainen2002Naiset aloittelevat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt
Novikova, DarjaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Nyman, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Nyman, OttoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Oborochan, DaniilSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Oborochan, KasperSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Oinonen, IisakkiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ollikainen, TonySuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Örri, ArttuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Öster, VeeraSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Pallari, NettaSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Partanen, SaanaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Peräkylä, AarneSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Perttinä, SinnaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Pesonen, AnttiSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet aloittelevat
Piirainen, KariSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1974Miehet aloittelevat
Poikolainen, PetriSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Mies1977Miehet aloittelevat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pruuns, MarekSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2005Miehet aloittelevat
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Pruuns, MarkusSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2013U9 pojat
Rajala, AmosSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Rantalaiho, LeeviSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Rautiainen, TeemuSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Reini, HenriSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Ruuskanen, OnniSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Saarinen, HannesSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1975Miehet aloittelevat
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Miehet aloittelevat
Salminen, LydiaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Nainen2002Naiset aloittelevat
Sarkkinen, TopiasSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Särmäntö, AskoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1988Miehet aloittelevat
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U15 tytöt
Savinainen, KosmoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Semenov, MaximSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1985Miehet aloittelevat
Shumeylo, DmitrySuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet aloittelevat
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Silander, OskariSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Silver, AironSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Sinisaari, OtsoSuomiEspoon JK4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Sinisalo, EeliSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Somersuo, LeoSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Sorsa, EerikSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Srubkovski, AdamSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Srubkovski, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Srubkovski, DavidSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Sukanen, MelissaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Tantawi, MohsenSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Tapaila, MarkusSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Taskinen, EllaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Tochiev, AbdulSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Toivainen, MarttiSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Toivonen, JoonatanSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Toivonen, OkkoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Topi, MatteusSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat
Touru, MiaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt
Touru, OskariSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Turiev, MuhammadSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2007U15 pojat
Tuukkala, JuuliaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ujula, EmilSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat
Ulvas, JuliusSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Valkeinen, EeroSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Valkonen , DanielSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Vallinkoski, VoittoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vasala, MaisaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Vehkasaari, SamuliSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Virtanen, EricaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Virtanen, JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Miehet aloittelevat
Volkkila, AronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vuorioksa, KalleSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Vuoristo, AtteSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Yalcin, SidarSuomiTns-Judo, Toijala5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Yevsiukov, IljaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat