Mikkeli Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.01.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Abdul-Aziz, DaurbekovSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Avedeniy, IlyanaSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Bobrov, Aleksandr SuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PetraSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Ermolenko, DaniilVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Gladkikh, AnastasiaVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Gladkikh, SemenVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Günes, OscarSuomiEspoon JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Gynther, ViljoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Halinen, TomiSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Heinonen, Emilia SuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Heiskanen, Kasperi SuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hirwa, GabrielSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Hukka, VoittoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kamaev, SemenSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Kärmeniemi, JussiSuomiSaimaan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Kietäväinen, Roni SuomiImatran Sukoshi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kivenjuuri, KasperSuomiKouvolan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Klimov, ArtemSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet -90 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005Naiset alle 48 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Kokkonen, JuhoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Kokkonen, TimoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies1983Veteraanit miehet -90 kg
Kokkonen, WaltteriSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Kolosova, ArinaSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U15 pojat alle 46 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kolotov, MalsimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet -90 kg
Kornev, DmitriiVenäjäOlimpiiskie Nadejdi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Kudryavtsev, NikitaSuomiKouvolan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kuokka, JariSuomiLapinlahden JS Shiranami2 dan (musta)Mies1969Veteraanit miehet +90 kg
Kurkela, EelisSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 40 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Likov, DaniiVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat yli 66 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Lytsy, MarkusSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Mäkelä, NiiloSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Makkonen, JereSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Maksimov, AlekseiVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U15 pojat alle 50 kg
Maksimov, AleksejVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 50 kg
Maliniemi, LeonSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Malkki, NooraSuomiToodokan, Joroinen1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 48 kg
Mattero, NikoSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Mikkonen, KasperSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Mutanen, EliasSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nieminen, JukkaSuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Mies1987Veteraanit miehet +90 kg
Nieminen, LukaSuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Nikkinen, Karina VenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Nimihin, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Nissinen, MarkusSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Oborochan, DaniilSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat yli 50 kg
Oborochan, KasperSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Okkonen, IirisSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Paappanen, JoonasSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet yli 100 kg
Paasonen, Veera SuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Pakkala, KiaSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Partanen, EemeliSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Parviainen, TopiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pesonen, EelisSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Veteraanit miehet -90 kg
Poikonen, AaroSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Porkka, SampoSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Prokopovich, MarkusSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Pylvänäinen, JariSuomiMäntyharjun Judo1 kyu (ruskea)Mies1978Veteraanit miehet -90 kg
Räihä, KonstaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Räihä, MaikkiSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 28 kg
Räihä, VinskiSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Rantula, TinjaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 44 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 52 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Miehet yli 100 kg
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Veteraanit miehet +90 kg
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Seppänen, ElinaSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Sevastyanov, VladimirVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Silen, Topi SuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 73 kg
Soppi, AinoSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Stenberg, NooraSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Stepanjan, EdgarSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies1991Miehet alle 81 kg
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1972Veteraanit miehet -73 kg
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1972Miehet alle 73 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tiihonen, JesseSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Topelius, WilliamSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Valjakka, LottaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U15 pojat alle 42 kg
Voropaev , IvanVenäjäVyborg4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Vyyryläinen, Weikka SuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg