Lahti Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.12.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Alpatov, DmitriyVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Avedeniy, IlyanaSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Baijduev, Ibragim SuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Buchatskii, NikitaVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PetraSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Erola, HannaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Gladkikh, AnastasiaVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Gladkikh, SemenVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Hännikäinen, KaisaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hukka, VoittoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 34 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Intonen, MoonaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Jetzinger, JonatanSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Kauhanen, ErnoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U11 tytöt alle 36 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Komlev, FedorVenäjäOlimpiiskie Nadejdi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 52 kg
Kornev, DmitryVenäjäOlimpiiskie Nadejdi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 46 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lahti , EemeliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 42 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Luoto, LassiSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Marjanen, SaanaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Marjanen, SallaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Mattero, NikoSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Murdiev, AskhabSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Naukkarinen, Reko SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 42 kg
Nevalainen, AnnikaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt yli 63 kg
Nieminen, MiinaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Nikkari, Stefan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Odes, IsrailovSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Parviainen, TopiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pavlov, StepanVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pesonen, EelisSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Podchishchalov, ArhipSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Raitanen, OonaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt alle 44 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Rehtola, SamuSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Roth, HemmiSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Ryynänen, EllaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Saarinen, JonneSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Sadulaev , AbdulSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Seppänen, Elina SuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Sevastyanov, VladimirVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Shlyakhtitsev, LevSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Silen, Topi SuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Soppi, AinoSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Tantawi, MohsenSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 23 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Tochiev, MuhamedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Tuhkio, JoonaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Tuomi, JuliaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Tuominen, RiinaSuomiHoljutai, Hollola4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Tuukkala, JuuliaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 36 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Vainikka, Viljami SuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Valima, SanteriSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Villko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Virtanen, EricaSuomiHoljutai, Hollola5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 32 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg