Seibukan Shiai 2019, Kurikka

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Anttila , EemilSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Anttila, PeetuSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Astamirov, AkhmedSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Burke, FjonSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 73 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1982Veteraanit miehet -90 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1982Miehet alle 90 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Veteraanit miehet -90 kg
Hesso, HeikkiSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Mies1988Miehet yli 100 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -80 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Höglund, IsakSuomiEnbukan, Pietarsaari4 kyu (oranssi)Mies1997Miehet alle 81 kg
Juusela, MiraSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 52 kg
Juusela, RistoSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Mies1977Veteraanit miehet -90 kg
Kähkönen, AakeSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Kähkönen, AnttiSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kohtanen , SameliSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Korpilahti, MiaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Koskenvalta, Iiro-MikaelSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kuja-Halkola, LukasSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lehtisaari, LauriSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Mäkelä, OliverSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Mäkinen, PeetuSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Mäntymäki, ArttuSuomiKauhajoen Karhu2 kyu (sininen)Mies1983Miehet alle 81 kg
Mäntymäki, JereSuomiKauhajoen Karhu5 kyu (keltainen)Mies1992Miehet alle 90 kg
Manu, AleksiSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Mielonen, AleksiSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Nättylä , ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Nättylä , ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 55 kg
Nättylä , VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Nättylä , VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 30 kg
Nättylä , VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Nättylä , VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Norrbo, EdgarSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Peltomäki, Joonas SuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Peräaho, ViliSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Pirttikoski, AapoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Rintala, RoopeSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Salovaara, EliasSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 30 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat alle 38 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Sulkava, ArviSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Tummala, Tuomas SuomiKauhajoen Karhu4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Tverdous, VladyslovSuomiEnbukan, Pietarsaari2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 73 kg
Vertova, MartinaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Virrankoski, VäinöSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg