Baltic Sea Championships, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.03.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aasumets, EgertViroOokami2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Abdelhalim, BillalAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 66 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Alouani, Ahmed-FouadAlgeriaFawz Algeria2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Bazaille, EnzoRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Beddad, Ikram HalimaAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Bensalem, Rostom MohammedAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Bentata, SofianeAlgeriaFawz Algeria1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Bornarel, ServaneRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Boudebza, OthmaneRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Bouhassoun, AssiaAlgeriaFawz Algeria1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Boumedienne, AbdelghaniAlgeriaFawz Algeria1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Boussahela, Zin EddineAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 73 kg
Cappello Joly, HanaeRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 44 kg
Carillon, AliceRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Carillon, AliceRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Chaillou, LieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Chaillou, LieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Chovot, ShahanahRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Chovot, ShahanahRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Coudron, CharlineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Coudron, CharlineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Dembowiak, MarieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Djeradi, AhmedAlgeriaFawz Algeria2 dan (musta)Mies1994Miehet yli 100 kg
Djili, KameliaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt yli 70 kg
Drouni, SoumiaAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 70 kg
Dysli, AlexiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Dysli, AlexiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Ferrier, JasonRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Frety, JeanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Frety, JeanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Gadi, AbdelhamidAlgeriaFawz Algeria2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Gaidi, BenaliAlgeriaFawz Algeria1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Gaume, GarrisRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Genestier, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Genestier, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Ghefir, Abdelkader M AAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 60 kg
Goloveetev, EgorViroOokami2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Gonnod, EmmaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Goujon, JulesRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Goujon, JulesRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003Miehet alle 90 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Guemboura, Sihem NesrineAlgeriaFawz Algeria2 kyu (sininen)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Guillemin Laborne, DavidRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Guyot, MaevaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Guyot, MaevaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Hadef, BouzianeAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1992Miehet alle 66 kg
Hadj-Daouadji, SofianeAlgeriaFawz Algeria2 dan (musta)Mies1992Miehet alle 90 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Hamdache, MohamedAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 70 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Houari, YahiaAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 73 kg
Ibrahimi, SalimRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karpov, Vlad VenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kerim, RachidAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1981Miehet alle 66 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kosonen, MarianneSuomiKerimäen Judonoko2 dan (musta)Nainen1994Naiset alle 52 kg
Kouaidia, SouhaibAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 66 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxèn, FridaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Leguissimo, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Leguissimo, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Leite Alves Pinto, NinaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Leite Alves Pinto, NinaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 44 kg
Lessel, Saad EddineAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 73 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Luha, Markus JohannesViroOokami1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Maillot, AdamRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Marguet, TimotheRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Mary, MaxenceRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Moulay, TayebAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1984Miehet alle 73 kg
Moyen, PaulRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Naceur, Zine-EddineAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1986Miehet alle 73 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Noirbusson , NolhanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Notebaert, EmileRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 60 kg
Notebaert, EmileRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 60 kg
Olchowicz, SuzanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Ondel, ElaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Ondel, ElaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg
Orphanou, DanielKyprosPiero Judo Academy2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Panier, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Panier, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Pappel, RobertViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Perelstein, Markus ViroOokami1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 81 kg
Petite, MaximilienRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Postol, KirillViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Poyard, MatteoRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Prangli, Ats Andreas ViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Raufman, LiorIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 44 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Regnault, BenjaminRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Richard, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Richard, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ropars, MiloRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Rupp, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Rupp, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sambros, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Senhadji, AmineAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 73 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Simon, NicolasRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Simon, NicolasRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Singier, CharlelieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Souillot, LoicRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Talts, Rasmus ViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Tehami, Fatima-ZohraAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Touati, FatihaAlgeriaFawz Algeria1 kyu (ruskea)Nainen2002U18 tytöt alle 57 kg
Touati, NoraAlgeriaFawz Algeria2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Trocherie, AlbaneRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Trocherie, AlbaneRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Uusitalo, Tiia SuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vuillier, PierreRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Willemin, AlixRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Willemin, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Willemin, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Zebida, Mohamed AbdelkaderAlgeriaFawz Algeria1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Zeeh, ValentinRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg