Baltic Sea Championships 2020, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 04.03.2020
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlqvist, DavidRuotsiSödertälje JK1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Ahlqvist, DavidRuotsiSödertälje JK1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 66 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Alsgaard, RosaNorjaIppon1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Altosar, ReneViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Arnold, CamilleRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Arttu , Hynninen SuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet yli 100 kg
Asadov, ZubairVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet yli 100 kg
Asadov, ZubairVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Mies2001Miehet yli 100 kg
Aspelin, KevinRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Aspelin, KimRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Avdeev, MikhailVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Azulai, OrenIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Azulai, OrenIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Bååthe, KarlRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Babulfath, TaraRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 44 kg
Bachar, OfekIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Bakhaev, AdamVenäjäJudo Club of Hussein Isaev1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Bakhaev, AdamVenäjäJudo Club of Hussein Isaev1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Barato, PerrineRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Barnea, LotamIsraelTeam Israel2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Batmanov , Igor ViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Bazaille, EnzoRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Boudebza, OthmaneRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Cappello Joly, HanaeRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 44 kg
Carillon, AliceRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Carillon, AliceRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Chaillou, LieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Chaillou, LieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Chalaia, AnastasiiaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Chalaia, AnastasiiaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Chovot, ShahanahRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Chovot, ShahanahRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Cohen, OriIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Cohen, OriIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 73 kg
Cointot, JohanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 60 kg
Cointot, NoahRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Coitot, JohanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Coudron, CharlineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Coudron, CharlineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Dashdorj , Gantulga RuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Dedkova, ElizavetaVenäjäKronverksky Judo1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 57 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Dehand, YanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Dembowiak, MarieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Dikajev, SaadViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Djili, KameliaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt yli 70 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Dudarev, DmitriiVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Mies2002Miehet alle 100 kg
Dudarev, DmitriiVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 100 kg
Dvärby , OweRuotsiSPIF Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Dysli, AlexiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Dysli, AlexiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Elmurzaev, DokkaVenäjäTosnenskaya SSOR Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Elmurzaev, DokkaVenäjäTosnenskaya SSOR Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Enell, ElliotRuotsiFrövi JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Ferrier, JasonRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Formago, OlesiaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Formago, OlesiaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Frety, JeanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Frety, JeanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Fridman, EdanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 60 kg
Fridman, EdanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 60 kg
Gabay, EliranIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 60 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Ganster, AnatoleRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Gaudet, NastasiaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Gaume, GarrisRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Gazinour, IsabellaRuotsiUmeå JK2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 44 kg
Gazizov, TimurVenäjäTosnenskaya SSOR Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 90 kg
Genestier, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Genestier, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Gerbi, RonIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Ghisler, HenryRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Goujon, JulesRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Goujon, JulesRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 90 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Granata, LucindaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Gruber, Leo RuotsiStaffanstorps JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Gruber, LeoRuotsiStaffanstorps JK1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Guillemin Laborne, DavidRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Gutmann, KasparViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Guyot, MaevaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Guyot, MaevaRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 48 kg
Haglöw, JohnRuotsiÖstra Aros JK1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt yli 70 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000Miehet yli 100 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000U21 miehet yli 100 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorps JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 60 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorps JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 60 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hovav, RomIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Hovav, RomIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Huguenot, AmelieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Huguenot, AmelieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Hynninen , AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Hytönen, LeonidasRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Ibrahimi, SalimRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Ilvonen, OskariSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 81 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Jaworowski, NaemiRuotsiStaffanstorps JK1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Jimmerholt, RasmusRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Johnsson, LivRuotsiÖstersunds JK1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Johnsson, LivRuotsiÖstersunds JK1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Juntunen, Konsta SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Kangur, KaurViroTartto Zen2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 100 kg
Kärber, Sten-ErikViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karpov, DmitriiVenäjäKronverksky Judo3 dan (musta)Mies1989Miehet alle 100 kg
Karpov, DmitriiVenäjäKronverksky Judo3 dan (musta)Mies1989Miehet yli 100 kg
Karpov, Vlad VenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Kaselbrener, YoavIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 73 kg
Khambiev, Turpal-AliVenäjäTosnenskaya SSOR Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Khambiev, Turpal-AliVenäjäTosnenskaya SSOR Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kharlova, AngelinaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kibel, NoamIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Kibel, NoamIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Knutsen, SanderNorjaSandnes Judoklubb1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 66 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Korchemkin, DanilaVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kosonen, TiiaSuomiKerimäen Judonoko1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kuosmanen, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Kuznetsov, IaroslavVenäjäJudo Vyborg3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Laakkonen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 81 kg
Lagnelius, NoelRuotsiFrövi JK1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, GiaSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Larsson, SimonRuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Larsson, SimonRuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 73 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxèn, FridaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Leguissimo, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Leguissimo, MaelleRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Lemire, JeanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 48 kg
Liashenko, LiudmilaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Liashenko, LiudmilaVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 63 kg
Liblich, YoavIsraelTeam Israel2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lindberg, LisaRuotsiLugi JK1 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Lindberg, LisaRuotsiLugi JK1 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Loginov, RomanVenäjäKronverksky Judo1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 90 kg
Loginov, RomanVenäjäKronverksky Judo1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Mägi, ArgoViroTartto Zen2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Maillot, AdamRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 81 kg
Makarov, ValeriiVenäjäTosnenskaya SSOR Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 52 kg
Malmsten, DeniseRuotsiOxelösunds JK1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Malmsten, DeniseRuotsiOxelösunds JK1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Manninen, VilleSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Marguet, TimotheRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mary, MaxenceRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Matov, DaniilVenäjäKronverksky Judo1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Matov, DaniilVenäjäKronverksky Judo1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Mattsson, KlaraRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 63 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 90 kg
Mikolasch, FranziskaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Mikolasch, FranziskaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Moyen, PaulRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Muradjan, AramaisRuotsiFrövi JK1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 100 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2006U18 tytöt alle 57 kg
Naelso, KristelViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Nagel, RandyViroVõry Judoklubi REI3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nilsson, IngridRuotsiFrövi JK1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Nizamov, MaratSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 66 kg
Noirbusson , NolhanRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Notebaert, EmileRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002U18 pojat alle 66 kg
Notebaert, EmileRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Novais, MayaRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 100 kg
Nurm, Anna LiisaViroTarto Do1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Nylund, MarcusSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Olchowicz, SuzanneRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Ollikainen, Ella SuomiLahden JS2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Ondel, ElaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Ondel, ElaRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg
Orevi Golan, HalelIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Orphanou, DanielKyprosPiero Judo Academy2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ottas, MartinViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Päästel, RandelViroVõry Judoklubi REI1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 73 kg
Päästel, RandelViroVõry Judoklubi REI1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Panfilov, TimofeiVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Panier, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Panier, ManonRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Papp, Maria SimonaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Pashaev, PashaRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Petite, MaximilienRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Petrov, IvanVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 60 kg
Pilt, Karl-JohannesViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Pitsanusaeng, YonatanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Povalyaev, VladislavVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 81 kg
Povalyaev, VladislavVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Poyard, MatteoRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMeido-Kan, H:ki2 dan (musta)Mies1997Miehet yli 100 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Raufman, LiorIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 44 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Regnault, BenjaminRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Reuven, RazIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ripsäter, IsacRuotsiVäxjö JK1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 66 kg
Ripsäter, IsacRuotsiVäxjö JK1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 66 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Rõndin, VladislavViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Roostfeldt, Patrik ViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Ropars, MiloRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Rupp, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Rupp, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Ruuskanen, VilleSuomiKouvolan JS1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet yli 100 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saha, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 66 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 60 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 63 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Sambros, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Schneider, Soma RuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Schneider, Soma RuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 44 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Shevtsov , Gleb ViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Simon, NicolasRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Simon, NicolasRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Singier, CharlelieRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Sivertsev, IvanVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 73 kg
Sivertsev, IvanVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sjölander, PhilipRuotsiKarlstad JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Söderberg, MartinRuotsiIK Södra1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Solanes, AntoineRanskaPole Espoir Judo BFC2 dan (musta)Mies1994Miehet alle 60 kg
Soltamatov, KhasanVenäjäJudo Club of Hussein Isaev1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 81 kg
Souillot, LoicRanskaPole Espoir Judo BFC1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2002Miehet alle 90 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2002U21 miehet alle 90 kg
Stokke, SigurdNorjaIppon1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Sulander, PetteriSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Sundström, NoahRuotsiKalmar JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies2002U21 naiset alle 57 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Thyberg, JonathanRuotsiIK Södra1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Trifkovic, LukarRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Trifonov, VladislavVenäjäKronverksky Judo3 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tutunarov, YoanNorjaIppon1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 78 kg
Uusitalo, Tiia SuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 78 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002Naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 70 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vasileva, TatianaVenäjäJudo Vyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2002U21 naiset alle 57 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Veselov, VladislavVenäjäKronverksky Judo2 dan (musta)Mies1997Miehet alle 100 kg
Veselov, VladislavVenäjäKronverksky Judo2 dan (musta)Mies1997Miehet yli 100 kg
Villako, MarkusViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Willemin, AlixRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Zahharov , Vjatsheslav ViroKibuvits SK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Zeeh, ValentinRanskaPole Espoir Judo BFC1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Mies2002Miehet alle 73 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäJudo Vyborg1 kyu (ruskea)Mies2002U21 miehet alle 73 kg
Zhivulin, MaksimVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Zhivulin, MaksimVenäjäTosnenskaya SSOR Judo2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Zivanovic, LukaRuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2006U21 miehet alle 60 kg
Zivanovic, LukaRuotsiSödertälje JK2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Zubkov, AlekseiViroM-Dojo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 90 kg
Zubkova, ViktoriaViroM-Dojo2 kyu (sininen)Nainen1986Naiset alle 63 kg