Genelec-turnaus 2019, Iisalmi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.11.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Aalto, jiriSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Ala, LauriSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 81 kg
Astashov, MatveyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Auvinen, LenniSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Erola, HannaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Eronen, Aki-PetteriSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Galaktionov , SemenVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Gavrish, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Häkkinen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Härkönen, IlmariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Härkönen, JesseSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Heikkinen, JuhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet alle 100 kg
Hiltunen, OivaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Hiltunen, Saana SuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U18 pojat alle 55 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Ivanov, IliaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Jääskeläinen, OliverSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Järvinen, JadeSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kaksonen, AaroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Karpov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Kilotov, YaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Kokkonen, WaltteriSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kolari, JadeSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kolari, JainaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kolotov, ArseniVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U11 pojat
Kolotov, ArseniVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U13 pojat
Kolotov, MaximVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kolotov, YaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U11 pojat
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Koneva, VictoriaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Koponen, OhtoSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Koskela, NeaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Koskela, NeaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt
Kristo, TuomoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kuvaja, VilleSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kyllönen, AlmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt
Laurila, EmmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Litovchenko, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lopez Coba, LiaSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Luite, MikaelSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Luukinen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Lykov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Määttä, AaronSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Makkonen, JereSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Maksimov, AlexeyVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Männikkö, MiikaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Manninen, LenniSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt
Martikainen, JerrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Maximov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Maximov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt
Melaranta, ElinaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Mikkonen, KasperSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mikkonen, SakariSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Minkkinen, Joanna SuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Morosoff, JenniSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Nainen2000Naiset alle 70 kg
Muikku, AatuSuomiLieksan Jigoku5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Mutanen, EliasSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Nemihin, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Niemi, NestoriSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Nissinen, MarkusSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nykänen, JuuliaSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Parpala, KasperSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Parviainen, TopiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pelli, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Pirttikoski, Aapo SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Poikonen, Aaro SuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Poikonen, JanneSuomiKerimäen Judonoko1 kyu (ruskea)Mies1982Miehet alle 73 kg
Puomilahti, HelviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Puomilahti, IidaSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Puumalainen, Juho SuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Raatikainen, UkkoSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Rajatalo, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rautarinta, JoelSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Rautio, Topias SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Reinikainen, EetuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Saarinen, AarniSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Saarinen, InariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Saastamoinen, AkseliSuomiLieksan Jigoku3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Säily, AdeleSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Sällström, EemeliSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Salminen, JuusoSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Sambros, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Sappinen, AtteSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Shibut, ArturVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Shorohov, MikhailVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Taavitsainen, RasmusSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Taranenko, MariaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Taranenko, MariaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat
Timoshin, BogdanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Toivanen, SaraSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Toratti , Silja SuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Tsutsunen, PetraSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Tyni, VeikkoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vehniäinen, VeikkaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Veijola, Iikka SuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Veijola, Iikka SuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Veijonen, AtteSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Veijonen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 100 kg
Viitala, EetuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Vilen, JonneSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vitkovskii, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vitkovskii, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat