Tampere Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Anttila, SanteriSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 38 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Haataja, AapeliSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Hannus, ReioViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Hannus, ReioViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Heikkilä, OssiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Hiltula, Valtteri SuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Huttunen, IlmoSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Kaaretkoski, HennaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kakko, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Kirna, KabrielViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Kirna, KabrielViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat yli 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Kohver, SiimViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat yli 50 kg
Kohver, SiimViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 55 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Korgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 46 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kyryliuk, SashaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Lähdes, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat yli 50 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 50 kg
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Laubert, KeironViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Laubert, KeironViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Laubert, KerdonViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lehtisaari, LauriSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Luoto, EllaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Luoto, Oskari SuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Luoto, ViljamiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mäkelä, SiiriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 32 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt yli 52 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 32 kg
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Nättylä , ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Nättylä , VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Nättylä , VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Nättylä , VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Neeme, UkuViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Neeme, UkuViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Nummisto, JeremiasSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Nurkkala, EliasSuomiLeki Syokonkan, Lempäälä5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Oksanen, VeikkoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat yli 50 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Peräaho, ViliSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pikkuvirta, MarkusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pikkuvirta, MikaelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Podchishchalov, ArhipSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Puottua, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Raitanen, OonaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt alle 44 kg
Rajatalo, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Renfors, ToivoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Riuttanen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saarinen, InariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 40 kg
Semchuk, MaksymSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Siivola, EnniSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Tammi, GlebSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Tiitus, RaitViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Tiitus, RaitViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Toiviainen, Jussi-MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Tölli, OlaviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Tornijainen, MarianneViroTarto Do3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Tornijainen, MarianneViroTarto Do3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 40 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Ulanen, BruceSuomiShinrai, Pirkkala5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Uusikartano, RemuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Vanamb, Diana JohannaViroTarto Do4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Vanamb, Diana JohannaViroTarto Do4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 40 kg
Vassila, GertViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Vassila, GertViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 46 kg
Virrankoski, VäinöSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg