Barents Judo Cup, Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, EemilSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Aleksandra, MartynovaVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Astashov, MatveyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven Urheilijat / Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven Urheilijat / Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Bergvall, Elina RuotsiJudo club piteå1 kyu (ruskea)Tyttö2003Naiset alle 78 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Veteraanit naiset
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Bykov, VladislavVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 46 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Gavrish, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Halonen, HenniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 40 kg
Härkönen, Ilmari SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Härkönen, TimoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Mies1980Veteraanit miehet
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, Anton SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Heikkinen, JuhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet alle 100 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Heinonen, EemeliSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2009U11 tytöt alle 44 kg
Huotari, EemeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Johansson, OscarRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kaksonen, AaroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Karjalainen, JoonaSuomiHauve-Kan, Haukipudas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Knuuti, PatrikSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Kolehmainen, AtteSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Kolesnik, IvanVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kolotov, ArseniyVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Kolotov, ArseniyVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Kolotov, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Kolotov, YaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolotov, YaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Kostet, EinoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
KULIK, KOFIAVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Kunnari, HillaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 40 kg
Kuoksa, NikolasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Kyllönen, AlmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U15 tytöt alle 40 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Laurila, EmmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Lisovskiy, EgorVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Litovchenko, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Lobov, NikolaiVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lobov, PlatonVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Luukinen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Mäki, SiljaSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Matrosov, IvanVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Melaranta, ElinaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 28 kg
Mikkola, EmilSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 46 kg
Mikkola, ViliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 50 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 36 kg
Nikkinen, KarinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 tytöt alle 32 kg
Nimihin, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Nordin , MatsRuotsiJudo Club Sundsvall4 dan (musta)Mies1983Miehet alle 73 kg
Nordin , MatsRuotsiJudo Club Sundsvall4 dan (musta)Mies1983Veteraanit miehet
Nykänen, NiilaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U13 pojat alle 34 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat yli 55 kg
Parpala, KasperSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
PECHKO, ALISAVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Pelli, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Peteri, PekkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Pirttikoski, Aapo SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pluskov, AlekseiVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pohjola, IiroSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Poluiantsevich, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Rajatalo, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Rautio, Topias SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Rönkä, UrhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Saapunki, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2012U13 tytöt alle 36 kg
Saarinen, AarniSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Saarinen, InariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Saarinen, RistoSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1979Veteraanit miehet
Salmela, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Säntti, TobiasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 tytöt alle 40 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004Naiset alle 57 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 42 kg
Shibut, ArturVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Shorohov, MihailVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000Veteraanit miehet
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002Miehet alle 90 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Taanila, SakariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 50 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat yli 55 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Toiviainen, JussiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Toratti, SiljaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Tuomennoro, KariSuomiJoen Yawara, Joensuu2 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet
Turunen, EliasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Tyni, VeikkoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Vähä, AleksiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven Urheilijat / Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vängman, FeliciaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vdovich, MaksimVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Vehniäinen, VeikkaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Yrjämä, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2013U11 pojat alle 30 kg