Samurai Cup III, Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
ASAFOVA, ANGELINAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
ASAFOVA, ANGELINAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven Urheilijat / Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Bergvall , Elina RuotsiJudo club piteå1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Bergvall, Elina RuotsiJudo club piteå1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset yli 70 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Haapalehto , Iisakki SuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Heikkilä, FelixSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
HUTRI, HELMISuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Johansson, OscarRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kaaretkoski, HennaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U18 tytöt alle 57 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kujanhaara, JoonatanSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Mattero, NikoSuomiSaimaan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
MISHCHENKO, ANTONVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Paavilainen, JoukaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Peräaho, ViliSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rogozhkin, ViacheslavVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Schahun, RuslanVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
SHVALKUNAS, IURIIVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Siivola, EnniSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sjöström, JohannesRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 90 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Suvorov, DanilVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Taranenko, MarijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2002U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Tuomennoro, Luukas SuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Vängman, FeliciaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Vertova, MartinaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg