Finnish Judo Open 2019, Turku

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlqvist, DavidRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Ahlqvist, DavidRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Alsgaard, RosaNorjaIppon1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Alsgaard, RosaNorjaIppon1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Altosar, ReneViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Andersson, EllaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Andersson, EllaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Aramburo, MelinaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Aramburo, MelinaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Arnarsson, HrafnIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Arnarsson, HrafnIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 90 kg
Árnason, DaníelIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Árnason, DaníelIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Backlund, VildaRuotsiIK Västra Mölndal2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Barrera Birath, MikaelaRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Nainen1992Naiset alle 57 kg
Barton, AlexandraSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 63 kg
Berwald, JoramAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Berwald, JoramAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Blomfeldt, VictorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 81 kg
Bolander, CecilieNorjaIppon judoklubb1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 70 kg
Christiansson, Adam RuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Christiansson, MaxRuotsiGöteborgs JK1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Christiansson, MaxRuotsiGöteborgs JK1 kyu (ruskea)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Crijnen, MartijnAlankomaatJCR judo Rotterdam1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Crijnen, MartijnAlankomaatJCR judo Rotterdam1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 73 kg
Danielsson Vinterskog, OskarRuotsiGöteborgs JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
de kreuk , giuliaAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
de kreuk , giuliaAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Defranchi, MarkSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Defranchi, MarkSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Dvärby, OweRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Edlund, MarkusRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Poika2005Miehet alle 81 kg
Edlund, MarkusRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Enell, ElliotRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ensberg, EmmaRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Nainen2000U21 naiset alle 70 kg
Eriksson, AgnesRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Eriksson, AgnesRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Eriksson, CarolineRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Eriksson, CarolineRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
García, SergioNorjaIppon1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Gissberg, AdrianRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Glad, EmilRuotsiKnivsta JK1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 90 kg
Glad, EmilRuotsiKnivsta JK1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Haglöw, JohnRuotsiÄlvkarleby JK1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Haikulainen, Joonas SuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Halonen, PyrySuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Haraldsen, Hans LeoNorjaIppon1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Haraldsen, Hans LeoNorjaIppon1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 81 kg
Haraldsson, LogiIslantiIceland Judo Federation1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Hellgren, JannikaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 52 kg
Henriksson, EmilRuotsiBorås JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 100 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 100 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hjaltason, SkarphéðinnIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Hjaltason, SkarphéðinnIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2005U21 miehet alle 81 kg
Höglund, Linus SuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Holmgren, AnjaRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Holmgren, AnjaRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Hreiðarsson, KjartanIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Hreiðarsson, KjartanIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Jägervall, HedvigRuotsiLugi JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Jägervall, HedvigRuotsiLugi JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 63 kg
Jakimova, MariaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 55 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Johnsson, GryRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Johnsson, GryRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Johnsson, LivRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Johnsson, LivRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Jónsson, GylfiIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Jónsson, GylfiIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kamensky, VladislavVenäjäEast And West1 kyu (ruskea)Mies1979Miehet alle 60 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Mies1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 81 kg
Karlsson, HilleviRuotsiLugi JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Karlsson, Hillevi RuotsiLugi JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kisman, JoachimAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 100 kg
Kisman, JoachimAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 100 kg
Kjartansson, OddurIslantiIceland Judo Federation1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Knutsen, Sander NorjaSandnes Judoklubb1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 66 kg
Kollerud, MatiasNorjaIppon judoklubb1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 60 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Künnapuu, Paul MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kuura, MaurViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 90 kg
Laakkonen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Lachner, AdamRuotsiIK Västra Mölndal1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lagnelius, NoelRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Lagnelius, NoelRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 57 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet yli 100 kg
Leppälä , RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet yli 100 kg
Lindberg, LisaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Lindberg, LisaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Määttä, Arttu SuomiNummelan Judo3 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Majildi, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Malmsten, DeniseRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Malmsten, DeniseRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Manninen, VilleSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Mäntylä, AlbinRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattsson, LeonardSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2003U21 miehet alle 73 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Mellberg, AlbinRuotsiNorrköpings JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Mihhailova, DarjaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Muradjan, AramaisRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 90 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 100 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nestor, KevinRuotsiNorrköpings JK2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Nilsson, GretaRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Nilsson, IngridRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Nilsson, MatildaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Nilsson, MatildaRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Niva, HeikkiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Olij, RobbinAlankomaatJCR judo Rotterdam1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Olij, RobbinAlankomaatJCR judo Rotterdam1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Oscarsson, AxelRuotsiLugi JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Pashaev, PashaRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 60 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Mies2001Miehet alle 66 kg
Perez, DanielRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 90 kg
Persson, RobinRuotsiGöteborgs JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Pettinau, LucaSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1993Miehet alle 60 kg
Ponsi, SamiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 100 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Rajaniemi, JyriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Ribeiro Novais, MayaRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Ribeiro Novais, MayaRuotsiJudogymnasiet1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 70 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ripsäter, IsacRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Ripsäter, IsacRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Rögnvaldsson, IngólfurIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rögnvaldsson, IngólfurIslantiIceland Judo Federation2 kyu (sininen)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Rotaru, George RaresNorjaIppon1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Sambros, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 73 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Sandell, Christina SuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Savolainen, AkselSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Sigurðardóttir, IngunnIslantiIceland Judo Federation1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 70 kg
SILDE, LauraViroViljandi Spordiklubi Taifu3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 70 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Sjölander, PhilipRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Starfelt, EricRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 90 kg
Starfelt, EricRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 90 kg
Stepanjan, EdgarSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies1991Miehet alle 81 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 90 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 52 kg
Sundström, NoahRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Svärdström, FredrikRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 81 kg
Tammar, AbbudRuotsiJudo Club Sundsvall2 dan (musta)Mies1998Miehet alle 81 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Terao Tedeholm, EmelieRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Terävä, JuusoSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 81 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Tüksammel, KarlViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Tutunarov, YoanNorjaIppon1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Ulman, KevinRuotsiJudogymnasiet1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Valtanen, ArjaSuomiFinndai, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1980Naiset alle 63 kg
van ruiten, RoxanneAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
van ruiten, RoxanneAlankomaatJCR judo Rotterdam1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U21 miehet alle 55 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U21 miehet alle 66 kg
Vinterskog Danielsson, OskarRuotsiGöteborgs JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Westermark, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Wirak, HåkonNorjaIppon1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Wirak, HåkonNorjaIppon1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Woivalin, Valter SuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Wretborn, ErikRuotsiIK Västra Mölndal1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Zenikov, DenisSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1983Miehet alle 81 kg