Startti Cup, Kirkkonummi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.11.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalti, AaroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Aalto, SofiaSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Agamirzaev, Abdul-HalimSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Ahlstedt, HeliSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ahmed, AmiinSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Ahola, KimiSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
ainasoja, eemeliSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Alango, ErvinSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Alango, Mia MaiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Aldamov, AsadullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Aldamov, JusufSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Askola, TeemuSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Aush, ImranSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Autio, VilmaSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 tytöt
Björs, RafaelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Blomqvist, AlexanderSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Bumann, KlaaraSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt
De Vizcaya, NeoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Elopuro, OnniSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012Miehet aloittelevat
Esko, AnttiSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Mies1985Miehet aloittelevat
Fainer , Filipp SuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Fäldt, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Friman, MaxSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Gatagazhev, Muhammad-AminSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Hakamäki, AnttiSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Hakamäki, IidaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Hakkarainen, AkseliSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hämäläinen, MatiasSuomiEspoon JK4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Hankala, NoaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Heckwolf, LucasSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Helén, EinoSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Hietanen-Lin, CarolinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Honkanen, AdaSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 tytöt
Honkanen, EmilSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Huttunen, IlmoSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Hyttinen, JoelSuomiKonjo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ihalainen, TuureSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Ilvonen, ErikSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2012Miehet aloittelevat
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ingman, OscarSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Innanen, EeliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Innanen, VernerSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Isotalo, SamuelSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Jääskeläinen, AarniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Järnsted, EeviSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Joensuu, MaijaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Juselius, EliotSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Kääriäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Kallioniemi, AlecSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kangur, RometSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kärkkäinen, MatiasSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Karmaluoto, EeroSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2007Miehet aloittelevat
Karpiola, MaxSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Karvonen, KasperSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kauppinen, LukasSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kauppinen, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1970Miehet aloittelevat
Kauranen, OnniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004Miehet aloittelevat
Kavanne, LucaSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Käyhkö, SadeSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kilpinen, KarriSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kivi, SampoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kojonen, OscarSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Kokkonen, KristianSuomiBodonos Kerava5 kyu (keltainen)Poika2011Miehet aloittelevat
Konoplya, NikitaSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Krogerus, JanSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Kushtov, BagaudinSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kvick, DanielSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kvick, SamuelSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Laakso, AriSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Mies1988Miehet aloittelevat
Laaksonen, LeeviSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Lammin-Soila, DylanSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Lehto, TiiaSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Lenkkeri, LauriSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, JussiSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäki, KaroliinaSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Manninen, Ben SuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Manninen, Luke SuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Manninen, MikaelSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Martinviita, Juho-PetteriSuomiTapanilan Erä, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet aloittelevat
Matias, AlariiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Mayorov, ArturSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Misha, AlanSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Misha, AslanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Misha, NalmisSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 tytöt
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Moisio, InkaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Mononen, AliisaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Muona, LukaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Murtola, OnniSuomiSobudo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Muurinen, EskoSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Muurinen, SaimiSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Myöhänen, OliverSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Neuvonen, AarneSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Niemi, HillaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Nummi, ArttuSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
O'sullivan , SamiSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Oinonen, IisakkiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Öster, VeeraSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Päivärinta, PetrusSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Pallari, NettaSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Perttina, Sinna SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Piirainen, KariSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Mies1974Miehet aloittelevat
Podchishchalov, ArhipSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pohjala, JaakkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet aloittelevat
Poikolainen, PetriSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Mies1977Miehet aloittelevat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pruuns, MarekSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pugoev, JusupSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U15 pojat
Purmonen , AnttiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Rantalaiho, LeeviSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Rautiainen, TeemuSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Reini, HenriSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Rönn, PasiSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Mies1986Miehet aloittelevat
Salmi, VeetiSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Miehet aloittelevat
Särmäntö, AskoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1988Miehet aloittelevat
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 pojat
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Savinainen, KosmoSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Sepp, Aleksander SuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Silander, OskariSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Silver, AironSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Simola, SanteriSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Somero, LauriSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Srubkovski, AdamSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Srubkovski, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Srubkovski, DavidSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sukanen, MelissaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Suomalainen, AskoSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Tantawi, MohsenSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012Miehet aloittelevat
Taskinen, EijaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Tochiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Toivonen, TatuSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Tölli, OlaviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Touru, MiaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Touru, OskariSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tsinjuk, OskarSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Ujula, EmilSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ulvas, JuliusSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt
Väänänen, EnsioSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Valkeinen, EeroSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vehkasaari, SamuliSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Vihervuori, AapoSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Virolainen, JoelSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Virtanen, JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Miehet aloittelevat
Vuorinen, MiroSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Vuorioksa, KalleSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Wossaert, ArmandoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat