Hontai Shiai, Helsinki

Viimeinen ilmoittautumispäivä 15.10.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 32 kg
Adam, ArselgovSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006Miehet alle 60 kg
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002Miehet alle 73 kg
Altan, Sarpedon ViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ansi, JoosepViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Ansi, Jürgen ViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Dzhanibekov, MalikSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Eesmäe, NormanViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Eesmäe, OliverViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ermolenko, DaniilVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ermolenko, DaniilVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, Emilia SuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Henriksson, IsakSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -81 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet -90 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Isoranta , RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Israilov, OdesSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Kääriäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kankanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 48 kg
Kärkkäinen, AnttiSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1966Veteraanit miehet -81 kg
Karpov, DaniilSuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Karpov, KonstantinSuomiÅlands Judoklubb3 kyu (vihreä)Mies1984Veteraanit miehet -81 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 73 kg
Kharin, IlyaSuomiSaimaan Judo5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Kornienko, Alexander ViroKibuvits SK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kosenkranius, Georg MattiasViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 50 kg
Kurkela, EelisSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Kurkela, ElsiSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kuusimurto, TimoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Mies1983Veteraanit miehet -81 kg
Kuusisto, TeemuSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 66 kg
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Laaneste, JaneliViroOokami3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leesment, ReneViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003Miehet alle 60 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Miehet alle 73 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Veteraanit miehet -73 kg
Mahauri, Mohamed-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Manninen, VilleSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Marjanen, Saana SuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 44 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Muona, JarnoSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -81 kg
Murray, LuukasSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 100 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Naukkarinen, Reko SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nea, MättöSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nieminen , Miina SuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet -100 kg
Olivia, KärnäSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Pasonen, JussiSuomiTapanilan Erä, H:ki2 kyu (sininen)Mies1980Veteraanit miehet +100 kg
Peetre, MattiasViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U11 pojat
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Pfeifer, Maria-LouisaSuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Piira, LauraSuomiFinndai, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
Piirmets, ErkiViroOokami3 kyu (vihreä)Mies1984Veteraanit miehet -73 kg
Piirmets, UkuViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pindma, Patrik TobiasViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Pitkänen, PetriSuomiEspoon JK1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet -100 kg
Ploom, AlbertViroOokami2 kyu (sininen)Mies2001Miehet alle 73 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Polo, TeemuSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies1973Miehet alle 73 kg
Polo, TeemuSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies1973Veteraanit miehet -73 kg
Põltsam , ReigalSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Prete, CristianSuomiFinndai, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Reino, KaurViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Rootalu, MattiasViroOokami1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 81 kg
Rosbäck, VanessaSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Rosbäck, VanessaSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 63 kg
Rüüson, Ronnie RichardViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Rytkölä, EppuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet -90 kg
Salumets, KregoriViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Savolainen, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Seppänen, ElinaSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Shlyakhtitsev, LevSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Silen , Topi SuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Simagin , Aleksander ViroKibuvits SK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sirel, Katiriine ViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Skyttä, AuroraSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Söderlund, ErikSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1984Veteraanit miehet -81 kg
Solonen, SamiSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Sukanen, Melissa SuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Sundberg, MarkoSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1976Veteraanit miehet -90 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Suomi, OlaSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Tahkolahti, NiiloSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tähtikunnas, JanneSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies1977Veteraanit miehet -90 kg
Talassaari, NeaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1980Naiset alle 57 kg
Tammi, GlebSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Tan-Röholm, TomiSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Tochiev, Mohamed-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
URSAKI , RUSLAN ViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Urvik, ArmandViroKibuvits SK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 tytöt alle 40 kg
Vahtola, DanielSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Valima, SanteriSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Ventsli, Herman ViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Virolainen, JoelSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Virtanen , JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Veteraanit miehet -81 kg
Virvelaid, Oskar JohannesViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Voltre, AndriViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Wirlander, JuliusSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat yli 55 kg