Hiiden Shiai Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.09.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Arselgov, AdamSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Avdejevs, AleksandrsLatviaJIKAN3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Daurbekov, Abdul - AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Erjansalo, PerttuSuomiSaimaan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PetraSuomiSaimaan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Haapalainen , Aapo SuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 55 kg
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Henriksson, IsakSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Jetzinger, JonatanSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kanniainen, Samuli SuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 48 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Muona, JarnoSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies1972Miehet alle 81 kg
Murray, LuukasSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nizamov , MaratSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 73 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Ojanne, JustusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Rehtola, SamuSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Rosberg, NooaSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 pojat alle 55 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Silen , Topi SuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Tammi, GlebSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
URSAKI, RUSLANViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Uzhakh, MagamedSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 46 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg