Startti Cup lapsille ja aikuisille Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 25.09.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, AaroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Ahlstedt, HeliSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ahola, KimiSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Ahro, NiilaSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Antikainen, RasmusSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Autio, VilmaSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 tytöt
Avdejevs, AleksandrsLatviaJIKAN3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Björkman, IsabellaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Björs, RafaelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Blomqvist, AlexanderSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
De Vizcaya, NeoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ehrstedt, TuukkaSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1990Miehet aloittelevat
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Fainer, FilippSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Fäldt, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Friman, MaxSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Gartvins, MaksimSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Hakamäki, AnttiSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Hakamäki, IidaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Hakkarainen, AkseliSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hämäläinen, RasmusSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Harhikainen, SamuSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Heikkiniemi, VilleSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Mies1978Miehet aloittelevat
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat
Hietanen-Lin, CarolinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Huuskonen, JaakkoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Illman, SasuSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Innanen, EeliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Innanen, VernerSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Jääskeläinen, AarniSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Jänisniemi, OskariSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Jans, Kaisa-JetteSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kääriäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kaitero, JuhoSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2002Miehet aloittelevat
Kakko, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kallioniemi, AlexSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Karvonen, KasperSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kavanne, Luca SuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kilpinen, KarriSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kilpinen, RistoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1981Miehet aloittelevat
KIVI, SampoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Kojonen, OscarSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Kokkonen, KristianSuomiBodonos Kerava5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Korkiakangas, SanniSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Kushtov, BagaudinSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Kvick, DanielSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kvick, SamuelSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Kyryliuk, SashaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Laakso, JanneSuomiTammelan Jundokan5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet aloittelevat
Laaksonen, JereSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Mies1996Miehet aloittelevat
Laine, ElmoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2002Miehet aloittelevat
Lammin-Soila, DylanSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Länsman, EliasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lappalainen, InnaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset aloittelevat
Laukkanen, NelliSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Lehtisaari, LauriSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Lehto, TiiaSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U11 tytöt
Liinanki , SaanaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Lutkov, KristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mäenkaski, NoaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Mäkelä, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Martikainen, OliviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Martikainen, SamuelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Matias, AlariiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Mikkonen, EmilSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mikkonen, JarkkoSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet aloittelevat
Misha, AslanSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mohammadi, ElnazSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Mohammadi, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Moisio, InkaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Mononen, AliisaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Muona, LukaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Murray, NoahSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Murtola, OnniSuomiSobudo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U11 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Nummi, ArttuSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Nyman, JonasSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nyman, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Nyman, OttoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Oinonen, IisakkiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Örri, ArttuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Öster, VeeraSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Päivärinta, PetrusSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Partanen, SaanaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Podchishchalov, ArhipSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pohjala, JaakkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet aloittelevat
Poikolainen, PetriSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Mies1977Miehet aloittelevat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Portman, AlvarSuomiKarjaan Fuguda4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
postusenko, SofjaViroBudolinn3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Rahikka, RuutSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Raiski, LukaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Rajala, AmosSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Rautiainen, TeemuSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Rehtola, SamuSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Reunanen, AlexSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Rosberg, NooaSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Miehet aloittelevat
Särmäntö, AskoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1988Miehet aloittelevat
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Savolainen, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Semchuk, MaksimSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Sepp, AleksanderSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Siitarinen , Oliver SuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Siitonen, AaroSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat
Siitonen, AnniSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Siltanen, TapioSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Mies1990Miehet aloittelevat
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat
Somero, LauriSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Stoyanova, SamuelSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Sukanen, MelissaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Suomalainen, AskoSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Suominen, EmilSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Tammi, KlimSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Tan-Röholm, TomiSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2002Miehet aloittelevat
Toivonen, OkkoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Tölli, OlaviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Touru, MiaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Ujula, EmilSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ulanen, BruceSuomiShinrai, Pirkkala5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Valkonen, DanielSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vallinkoski, VoittoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Villanueva, Nadya SuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Nainen1978Naiset aloittelevat
Virolainen, JoelSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Virtanen, JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Miehet aloittelevat
Virtanen, JonasSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Volkkila, AronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Vuorinen, MiroSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Wilpola, JanneSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Mies1998Miehet aloittelevat
Ylitalo, WaltteriSuomiBodonos Kerava5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat