Samurai Cup 2, Turku

Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.08.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Eric, PulkkaSuomiVantaan Jukara1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Haikulainen , JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000U21 miehet yli 90 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 100 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kallio, JulleSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Lukin, DanielSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Lukin, NikitaSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Naukkarinen, Reko SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nizamov, MaratSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 73 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Paavola, LauriSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Peltonen, IlariSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pettinau, LucaSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 60 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Sahasupachai, SarutSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salmela, Juha-MattiSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1977Miehet yli 100 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat yli 66 kg
Söderlund, ErikSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1984Miehet alle 81 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Turpeinen, EelisSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Vihdanmäki, TatuSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg