Ryhti Shiai, Raisio

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.09.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, SofiaSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Anttila, SanteriSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Balayev, SamirSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Blomfeldt, VictorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1983Veteraanit miehet -90 kg
Cantero Parkkinen, AntonSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
De luca, Giuseppe SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 73 kg
De luca, GiuseppeSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 81 kg
De luca, GiuseppeSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Veteraanit miehet -73 kg
De luca, GiuseppeSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Miehet avoin
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Eirfjell , ÖrnRuotsiSaltsjö JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Elomaa , ElliSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Eriksson, NiloRuotsiSaltsjö JK6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Forsberg, JimSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 66 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1982Veteraanit miehet -90 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet yli 90 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet avoin
Heikkinen, JuhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet yli 90 kg
Heikkinen, JuhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet avoin
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Hiltula, Valtteri SuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -90 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 38 kg
Jaakola, ValtteriSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kalinkin, CristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kallio, MarkoSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Koivulahti, SamuliSuomiRaision Ryhti2 kyu (sininen)Mies1983Miehet yli 90 kg
Koivulahti, SamuliSuomiRaision Ryhti2 kyu (sininen)Mies1983Miehet avoin
Koivulahti, ViolaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Korkiakangas, SanniSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 44 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004Naiset alle 63 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kullberg, MiikaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kyryliuk, SashaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lähdes, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat yli 50 kg
Lahti, GiaSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Lehtinen, Väinö SuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Lehtisaari, JanneSuomiPorin JS Fudoshin2 dan (musta)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Lehtisaari, LauriSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Miehet alle 73 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Veteraanit miehet -73 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Miehet avoin
Lowton, TroyRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lundh, EltonRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lundh, WilmaRuotsiSaltsjö JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Mäkelä, VeetiSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt yli 52 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Norlin, LinusRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Ojalill, MartinSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Olsson, TheoRuotsiSaltsjö JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Paavola, LauriSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 66 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Tyttö2009U11 pojat alle 34 kg
Pekki, StefanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2011U9 pojat
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Pikkuvirta, MarkusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Pikkuvirta, MikaelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Põltsam , ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Põltsam , ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Reunanen, AlexSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 81 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet avoin
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Shadka, ErfanSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Söderlund, ErikSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1984Miehet alle 81 kg
Söderlund, ErikSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1984Veteraanit miehet -90 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Tölli, OlaviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Uusikartano, RemuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 48 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Westberg, AxelRuotsiSaltsjö JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg