Ideaparkshiai, Lempäälä

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.05.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aho, OskarSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Asikainen, EemeliSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Cantero Parkkinen, AntonSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Hagman, NadjaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Hakamäki, AnttiSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Hakamäki, IidaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 55 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hanweg, SebastianSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Hiltula, Valtteri SuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hurskainen, HelkaSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Hyvönen, AdrianSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Immonen, SakuSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Järvensivu, AkseliSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Jylhä, AnteroSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Jylhä, OskariSuomiLempäälän Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Kaikuvuo, LauriSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kaivonen, ViljamiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Kemppainen, KerttuSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Kiili, VeeraSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kolunen, NiiloSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Korgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 48 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Kumpukallio, ValtteriSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Laaksonen, KuuttiSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lahti, EemeliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Levandi, HenrikSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Mäkelä, SiiriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Mikkonen, LukeSuomiLempäälän Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2012U9 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Niemi, LottaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Ohlson, NiklasSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Ojalill, MartinSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pajunen, Verneri SuomiLempäälän Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Puolamäki, EelisSuomiLempäälän Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Rajahalme, SisuSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Rapeli, Justus SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Rauta, VeeraSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2008U13 tytöt alle 36 kg
Salli, AnttiSuomiShinrai, Pirkkala3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Suopelto, EemeliSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Tulonen, JaakkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Tulonen, Leo SuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ulanen, BruceSuomiShinrai, Pirkkala5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Vainikka, ViljamiSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Syokonkan Judo3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Vasala, MaisaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg