Wekara-shiai, Vantaa

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.05.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aasumets, EgertViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Adamson, RalfViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Altan , Sarpedon ViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Ansi, Jürgen ViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Beljakov, ArtjomViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Berg, Veeti SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Eesmäe, Norman ViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Erjansalo , PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo , PetraSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Gladkikh, AnastasiaVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Gladkikh, SemenVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Haapalainen , Aapo SuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 55 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Henriksson, IsakSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Hiltula, Valtteri SuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Hovi, HenriSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Innanen, EeliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Inno, OliverViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Iroshnikov, VasiliiVenäjäVyborg5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Issa, AshidaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Jakimov, EdwardViroAudentes4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Jakimov, RobertViroAudentes4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Jürgenson, Georg SamuelViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Kääriäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kaljus, Karl JakobViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kaljusaar, ArturViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Kanniainen, SamuliSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Karnila, SanteriSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 55 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 pojat alle 34 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Kielo, SakuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Kivimäe, Kevin-OskarViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kolnes, Mattias-Hindrik ViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Kornienko, AlexanderViroKibuvits SK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kornienko, ArtjomViroKibuvits SK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Kotisalo , Nooa SuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kudeviita, MartenViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Küster, KevinViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Kyryliuk, SashaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Laaneste, JaneliViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Laasik, RobertViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Lahdes, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 55 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Leesment, ReneViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Lembra, OliverViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Liinanki, SaanaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 28 kg
Ljunjov, EdvinViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lokk, Leif-OlafViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lumiste, JoonasViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Mäkinen, Hermanni SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Maristo, TaaviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Marjunen, Milja SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 52 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Meigas, Hugo AlariViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Merilain, NilsViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Niinsoo, MehisViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Niittymäki, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Paalberg, RasmusViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Paalberg, Roger ViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 50 kg
Paas, OscarViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Palmik, KrisjanaViroOokami4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 48 kg
Pappel, RobertViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 32 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Perents, Richard StevenViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Piirimets, UkuViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pikkuvirta, MarkusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Pikkuvirta, MikaelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Pindma, Partik TobiasViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pindma, Patrik TobiasViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Poikselkä, VerneriSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Polishchuk, NikitaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Postol, KirillViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Prangli, Ats AndreasViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Rabtsuk, OliverViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Raimo, Robin-ChristopherViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Rapeli, JuliusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Rapeli, Justus SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Rässa, JaanViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Reinhold, Daaniel ViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Reino, KaurViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Riultanen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Rüüson, Ronnie RichardViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Sailokari, LeeviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Savolainen, DanilSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Schmith, Gertrud EmilyViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Seidelberg, MartenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Semchuk, Maksym SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Siitoinen, AaroSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Siitoinen, AnniSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2011U11 tytöt alle 32 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Simola, SebastianSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Sirel, Katiriine ViroRapla Judoklubi4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Smirnov, ViktorViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Talts, RasmusViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Talts, SanderViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Tan-Röholm, TomiSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Truuverk, Hüüd-KeeritViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Tumm, TeodorViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt alle 48 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Uusikartano, RemuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Vahtola, Daniel SuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Valima, SanteriSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Veedla, RobinViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Viinikainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Vitkovski, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Vitkovski, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Voltre, AndriViroRapla Judoklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 50 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Vuorinen, MiroSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg