STARTTI CUP II/2019, Porvoo

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.05.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaldijk, AndreaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Aalto, AaroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Aarnio, MimmiSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2004Naiset aloittelevat
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Ahola, KimiSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Alenius, JuliusSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet aloittelevat
Alwan, LinSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Alwan, LujainSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt
Antikainen, RasmusSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Aroluoto, KimiSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Berg, JuhaniSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Björkman, IsabellaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Björs, RafaelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Blomqvist, AlexanderSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Ekola, Iida-EveliinaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Elomaa, VelluSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Fäldt, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Friman, MaxSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004Miehet aloittelevat
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Gianelli, SebastienSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet aloittelevat
Haapalainen , Aapo SuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Hakkarainen, Akseli SuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hämäläinen, MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Hanell, ArvidSuomiFuguda, Karjaa5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Hankala, NoaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Harju, SampoSuomiEspoon JK4 kyu (oranssi)Poika2002Miehet aloittelevat
Hartikainen, SamuSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Heiskanen, KasperiSuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Huikari, EelisSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2006U15 pojat
Huttunen, IlmoSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Huuskonen U9, JaakkoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Hynninen, JoonasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet aloittelevat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Idris, OzdoevSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Illman, SasuSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Innanen, AatosSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Innanen, EeliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ivanoff, AnniSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Jaatinen, MarjaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Järnsted, EeviSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Jarva, PeetuSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Joensuu, EevaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Joensuu, MaijaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Juslén, VolterSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Käärnänen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kallioniemi, Ida MariaSuomiSiuntion Keido-Kan6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Kärkkäinen, DanielSuomiShinrai, Pirkkala6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Kärkkäinen, SamuelSuomiShinrai, Pirkkala6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Karvonen, KasperSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Karvonen, ValterSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Kauranen, OnniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004Miehet aloittelevat
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kavanne, LucaSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kirotar, RistoSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Kodzojeva, HavaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Kokkonen, KristianSuomiBodonos Kerava6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Korhonen, JyriSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Kosonen, AleksiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1995Miehet aloittelevat
Kosonen, NiiloSuomiYlämaan judoseura Yudo ry5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Krogerus, JanSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kunelius, ErikSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Kurten, DanielSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kurten, IanSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1972Miehet aloittelevat
Kurten U9, ChristianSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Kushtov, BagaudinSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kylmäluom, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat
Laakso, AriSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Mies1988Miehet aloittelevat
Laakso, JanneSuomiTammelan Jundokan5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet aloittelevat
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2003Miehet aloittelevat
Länsman, EliasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lappalainen, InnaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset aloittelevat
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Leinonen, ElisSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Lepistö, SimonSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Leppänen, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Liinanki, SaanaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Löppönen, VolterSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Mäenkaski, NoaSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Manninen, BenSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Manninen, LukeSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Matias U9, AlariiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Matsi, PasiSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Mies1960Miehet aloittelevat
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Miro, VuorinenSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Mononen, AliisaSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Muona, LukaSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U11 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Muukka, VilkkaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Nieminen, LukaSuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Ollikainen, TonySuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Ormo, MiikaSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Örri, ArttuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Orsttkhoev, AbubakrSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Öster, VeeraSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Päivärinta, PetrusSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Palaguta, AbdurrakhmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Partanen, SaanaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Peterson, Dennis SuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Pitsinki, TuomoSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Mies1976Miehet aloittelevat
Podchishchalov, ArhipSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Poikselkä, VerneriSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Polo, MaxSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pugoev, JusupSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2013U15 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Raaska, DanielSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Rajahalme, SisuSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Riittinen, TimiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Romanov, RatmirSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2012U11 pojat
Romanov, TimurSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Ropponen, JouniSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Mies1977Miehet aloittelevat
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Säde, AapoSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Salin , TeoSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1987Miehet aloittelevat
Särmäntö, AskoSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1988Miehet aloittelevat
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Siitarinen, OliverSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Sikstus, OlliSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Mies1984Miehet aloittelevat
Silver, AironSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Simola, SebastianSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Solonen, SamiSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Srubkovski, AdamSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Srubkovski, DanilSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Srubkovski, DavidSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Sukanen, MelissaSuomiHyvinkään Judoseura6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 tytöt
Syren, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Tammi, KlimSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Tammisto, PontusSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Tan-Röholm, TomiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2002Miehet aloittelevat
Tapiovaara, LeilaSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Topi, MatteusSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Tuhkanen, MaxSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Turijev, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Turunen, ArtturiSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Tyni, VeikkoSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Ujula, EmilSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Vahtola, DanielSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vallinkoski, VoittoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vanhala, TimoSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Mies1977Miehet aloittelevat
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Vierikko, AnttiSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1973Miehet aloittelevat
Vierikko, LoistoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Virolainen, JoelSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Virtanen, JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Miehet aloittelevat
Wirlander, JuliusSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Yakovlev, NikitaSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ylitalo, WaltteriSuomiBodonos Kerava6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat