Etelä-Suomen avoimet judon mestaruuskilpailut, Porvoo

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.05.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Arselgov, AdamSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Atti, AatosSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Ben Fatma, Sabrin SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Bersanov, IznaurSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Dmitrieva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Erjansalo , PetraSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Galaev, KerimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2001Miehet alle 66 kg
Gladkikh, AnastasiaVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Gladkikh, SemenVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet
Iroshnikov, VasiliiVenäjäVyborg5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Jaatinen, MarjaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 55 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 73 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Koponen, TessaSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Nainen1999Naiset alle 52 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 42 kg
Kurkela , EelisSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Miehet alle 73 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Veteraanit miehet
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Mattila, PäiviSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Nainen1983Naiset alle 70 kg
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Muona, JarnoSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 70 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Orsttkhoev, AbdurokhimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 30 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 32 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Piira, LauraSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Prete, CristianSuomiFinndai, H:ki2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 90 kg
Pugoev, YunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Rasinkangas, MarkusSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Saari, JoonasSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 73 kg
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Sarasmaa, IlmariSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2007U18 pojat alle 55 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004Naiset alle 52 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Tammi, GlebSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Timonen, AadaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 tytöt alle 32 kg
Tochiev, Mohamed-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Vanhala, TimoSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Mies1977Veteraanit miehet
Vehmas, TomiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 66 kg
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Virtanen, Anna-KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Virtanen , JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Veteraanit miehet
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg