Hämeenlinna 50v Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.04.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, ToniSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1976Veteraanit miehet -90 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ansalahti, SimoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2008Miehet alle 73 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Baujduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 tytöt alle 28 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
De Luka, GiuseppeSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 73 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Dmitrieva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Ermolenko, Daniil VenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 90 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Ha, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Haapalainen , Aapo SuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hännikäinen, PaulaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Nainen1979Veteraanit naiset -70 kg
Hannula, EemilSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Veteraanit miehet -90 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002Miehet alle 66 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -73 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet -90 kg
Hurskainen, HelkaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002Miehet yli 90 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kallio, MarkoSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003Miehet alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Karjalainen, Ella SuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Karsikas, NeeaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 52 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 70 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Keränen, JoelSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kodzoev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Koivulahti, ViolaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 42 kg
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Laaksonen, EllaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Launo, AleksiSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lehtioksa, JormaSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1962Veteraanit miehet +90 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Mäkipää, LindaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Nainen1995Naiset yli 70 kg
Mälkiä, SampoSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1981Miehet yli 90 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Murray, LuukasSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Niskanen, NooaSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Niva, HeikkiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet yli 90 kg
Nurmi, AlexSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet +90 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 32 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Pesonen, VilhoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Piira, LauraSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 81 kg
Rajatalo, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Reunanen, AlexSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Riski, EeroSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 66 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Ryynänen, EllaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Sadulaev , AbdulSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salmi, SemiSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2007Miehet alle 81 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet -90 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Salonen, RasmusSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004Naiset alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 52 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Skinnari, SisuSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Suojoki, JarkkoSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Mies1986Miehet yli 90 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -73 kg
Suopelto, EemeliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Tochiev, Muhamed-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Turunen, MaisaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2012U13 tytöt alle 40 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Virtanen, TuomasSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 90 kg
Vyshegourov , MusaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2001Miehet alle 60 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg