Hontai Shiai, Vantaa

Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.03.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Atti, AatosSuomiSuomen Kamppailu-urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Baijduev, Ibragim SuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Bersanov, Abdul-MalikSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Bersanov, IznaurSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Dubaev, AbdullaSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, hamzatSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Eesmäe, NormanViroKeila Ookami3 kyu (vihreä)Poika2009U11 pojat
Eklund, RonjaSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 70 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Forssell, KatriSuomiHontai Judo, H:ki2 dan (musta)Nainen1987Naiset alle 78 kg
Galaev, KerimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Geisor, IsakSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Gottberg , Röskva SuomiÅlands Judoklubb3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hannula, EemilSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Hanweg, Sebastian SuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Harhikainen, SamuSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Hatem, MarcoSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies1976Veteraanit miehet -73 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -81 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Horsma, JoonaSuomiEspoon JK3 kyu (vihreä)Mies1986Miehet alle 66 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Issa, AshidaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Jääskeläinen, TuomasSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies1995Miehet alle 73 kg
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Käärnäinen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kainulainen, PyrySuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat yli 66 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Kärkkäinen, AnttiSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1966Veteraanit miehet -81 kg
Karpov, DaniilSuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Karpov, Konstantin SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Mies1984Veteraanit miehet -81 kg
Karvonen, AnnaSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kautto, LeoSuomiNurmijärvi, Pingviinit4 kyu (oranssi)Poika2003Miehet alle 66 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Kettunen, JaanaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen1974Naiset alle 57 kg
Kettunen, JaanaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen1974Veteraanit naiset -57 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kolehmainen, AtteSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 100 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Veteraanit miehet -90 kg
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Koski, JessicaSuomiFinndai, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1993Naiset alle 78 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003Miehet alle 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kuosa, ToniSuomiLempäälän Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 42 kg
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kuusela-Opas, JuhoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Launiainen, TatuSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Lehvonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Leibenau, Ron-Johannes ViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003Miehet alle 60 kg
Ljunjov, EdvinViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Luotonen , MatiasSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Macias Ojeda, AntonioSuomiFinndai, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1982Miehet alle 81 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Matias, AlariiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Maunula, OskariSuomiEspoon Urheilijat1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 81 kg
Maunula, OskariSuomiEspoon Urheilijat1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 81 kg
McCann, BriannaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Mekhalfa, AnisSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Mekhalfa, IdrissSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 100 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nilho, Ilishan SuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet -100 kg
Ollikainen, RoopeSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Ozdamirov, RustamSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Paalberg, MaarekViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 81 kg
Paalberg, RasmusViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Paalberg, Roger ViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Partanen, SaanaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Pfeifer, Maria-LouisaSuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pruuns, MarioSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pugoev, YunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen1984Naiset alle 63 kg
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen1984Veteraanit naiset -63 kg
Raitanen, OonaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Ranki, SakuSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 100 kg
Rässa, JaanViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Renfors, Andréa SuomiÅlands Judoklubb5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ristolainen, AlexSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Rosbäck , VanessaSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Ryynänen, EllaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Sadulaev , AbdulSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet -90 kg
Salumets, KregoriViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Saramäki, Alexander SuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Sarasmaa, IlmariSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, OtsoSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Simola, VilleSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Stoyanova, SamuelSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Talassaari, NeaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1980Veteraanit naiset -57 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
tervo, idaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Tochiev, Mohamed-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMagas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Tuerdous, VladyslovSuomiEnbukan, Pietarsaari2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 73 kg
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002Miehet alle 73 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Vaahtera, Joa-OssianSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Vahtola, DanielSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Valima, EliasSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Valima, SanteriSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Vehmas, TomiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet -81 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vitkovski, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vitkovski, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg