Haru Shiai, Oulu

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.05.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
ASAFOVA, ANGELINAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
ASAFOVA, ANGELINAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 57 kg
Astashov, MatveiVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Boström, AatosSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
De Castro Pereira, SamaraSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Frantti, ValtteriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Härkönen, IlmariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 48 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
ISAEV, VLADIMIRVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
ISAEV, VLADIMIRVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Jansson, DanielSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Käkelä, ErikaSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 36 kg
Käkelä, SanteriSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Kangasniemi, NikoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Kankaala, HildaSuomiVihannin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kautto, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SoljaSuomiRaahen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Kiiskinen, OtsoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kolodyazhnaya, ValentinaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007Naiset alle 63 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Koponen, OhtoSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Koskela, NeaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 63 kg
Koskenaho, LauriSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Koukkari, Jyri SuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
KULIK, SOFIAVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Kunnas , Miikku SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Kyllönen, AlmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Kyrö, MikoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lamchenko, AndreyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 66 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Laurila, EmmaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Leppänen, Miika SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Luukinen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Mäki, SiljaSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Männikkö, MiikaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Männistö, HeikkiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1996Miehet yli 90 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Marjamaa, NooaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Melaranta, ElinaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 25 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Mikkola, EmilSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 38 kg
Mikkola, ViliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Minkkinen , Joanna SuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mustonen, MiraSuomiRaahen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U11 tytöt alle 32 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Niemi, NestoriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Orispää, RekoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat yli 50 kg
Parpala, KasperSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Peteri, PekkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Pirttikoski, AapoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Poluiantsevich, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2012U11 pojat alle 27 kg
Poussu, Elias SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Rahikainen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Raittimo, MatiasSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Rantapää, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Rönkä, UrhoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Rosberg, NooaSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Ruusunen, AliisaSuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Ruusunen, ArttuSuomiVihannin Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Saapunki, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2012U11 tytöt alle 36 kg
Saarinen, InariSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Säntti, TobiasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
SEVASTYANOVA, ZLATAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
SEVASTYANOVA, ZLATAVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Tyttö2007U15 tytöt alle 44 kg
SHADRINA, KIRAVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 52 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Toiviainen, Jussi-Matias SuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Toratti , Silja SuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2012U13 tytöt alle 40 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Vahlroos, SampoSuomiKita-Kan, Kemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Vallo, PekkoSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vänskä, LeeviSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Vehniäinen, VeikkaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vesivuori, LucaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Vikeväinen, CasperSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2004Miehet alle 66 kg
Vilen, JonneSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg