Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut, Vimpeli

Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.02.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, ToniSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1976Miehet alle 90 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 pojat alle 30 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 30 kg
Angelov, GeorgiSuomiKaustisen Pohjan-Veikot2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 60 kg
Bamrungrai, WarinSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 kyu (vihreä)Nainen1989Naiset alle 57 kg
Granbacka, PäiviSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 kyu (vihreä)Nainen1984Naiset alle 78 kg
Granbacka, TonySuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Grannabba, ElvinSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet yli 100 kg
Harju, Noora SuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 60 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Miehet alle 90 kg
Heikkilä, EinoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Hietanen, LemmySuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Holm, JonathanSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet alle 73 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Juusela, RistoSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Mies1977Miehet alle 90 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kohtanen, IisakkiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Kohtanen, SameliSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Korpilahti, MiiaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kujala, JohannesSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Kujala, Juho SuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kuoppamäki, NestoriSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Liljeqvist, TommiSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Mäkelä, Oliver SuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Miehet yli 100 kg
Minkkinen, JoannaSuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Myllyharju, MarkoSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Mies1985Miehet alle 73 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Nättylä, VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Nygård, VeikkaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Peräaho, ViliSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 66 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Pisto, WerneriSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Pitkänen, MikaSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 90 kg
Pöytäkangas, EliasSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pöytäkangas, TuukkaSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Salovaara, TuomasSuomiKauhajoen Karhu5 kyu (keltainen)Mies1977Miehet alle 90 kg
Sandberg, FilippaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Nainen2001Naiset alle 48 kg
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Savolainen, NiklasSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Savolainen, NiklasSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Sulkava, ArviSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Sulkava, RaunoSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Takaluoma, VilleSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Talja, TeroSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Mies1976Miehet alle 73 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Tuerdous, VladyslovSuomiEnbukan, Pietarsaari2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Tuerdous, VladyslovSuomiEnbukan, Pietarsaari2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 73 kg
Virrankoski, VäinöSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg