Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut, Vimpeli

Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.02.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 30 kg
Angelov, GeorgiSuomiKaustisen Pohjan-Veikot2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 60 kg
Grannabba, ElvinSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Harju, Noora SuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 60 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Miehet alle 90 kg
Heikkilä, EinoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Hietanen, LemmySuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kujala, JohannesSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Kujala, Juho SuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kutuzov, ArtemiiVenäjäOyamaneko4 kyu (oranssi)Poika2007U18 pojat alle 55 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Mäkelä, Oliver SuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Nygård, VeikkaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Peräaho, ViliSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 66 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Pisto, WerneriSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Pitkänen, MikaSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 90 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg