Ice Power Cup, Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aal, MattiasViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Aal, MattiasViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat alle 30 kg
Aaltonen, AleksanteriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Ben Fatma, Samir SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Berg, Veeti SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Cantero Parkkinen, AntonSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Haataja, AapeliSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Hanhivaara, Ninja SuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hursti, JasuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Jaakola, ValtteriSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Karru, Juho SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat yli 55 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolossov, KristoViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Korgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kulmala, HillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Kutila, TomiSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kyvyliuk, SashaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lähteinen, GunnarSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Levandi, HenrikSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Liias, Joonatan ElvisViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Liias, Joonatan ElvisViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat alle 30 kg
Luoto, OskariSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Luoto, ViljamiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Mäkelä, EmmiSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2010U11 tytöt alle 44 kg
Mäkinen, Hermanni SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 52 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Molkkari, RasmusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Paara, ArtturiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Polishchuk, MatfeiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Purge, MargusViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Purge, RasmusViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Purge, RasmusViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 46 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Rantanen, AaroSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Rapeli, JuliusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Rapeli, Justus SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Savolainen, NiklasSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Srmchuk, MaksymSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Suominen, EmiliaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Tammi, GlebSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Varjus, ToivoSuomiShinrai, Pirkkala5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Villako, Karl-MartinViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Voutilainen, Samuel SuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg