Samurai Cup 1/2019 Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 73 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Malminen , AmandaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset yli 70 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Reinikainen, VilmaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2001Naiset alle 63 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg