Startti Cup 1/2019 Järvenpää

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, AaroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Aaltonen, IsabellaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Agamirzaev, Abdul-HalimSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Agu, ArturViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Airisto, EwaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Blomqvist, Alexander SuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Chadayev, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Chadyeva, RozaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Fäldt, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Friman, ErikSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Friman, MaxSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Haapamäki, AaroSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Haapanen, JereSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Haaparanta, MaijaSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Hachem, HamzaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Hakkarainen, Akseli SuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hämäläinen, MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Harhikainen, SamuSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Harju, LiljaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Harju, SampoSuomiEspoon JK4 kyu (oranssi)Poika2002Miehet
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Huupponen, IlkkaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Isotalo, SamuelSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Issakainen, DanielSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Jakimov, JevgeniViroM-Dojo4 kyu (oranssi)Mies1969Miehet
Jakimov, RuslanViroM-Dojo4 kyu (oranssi)Mies1977Miehet
Jämsä, JuhoSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat
Joensuu, MaijaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Jokitöyrä, VilppuSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Jungner, HenriSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Juutilainen, VilmaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Käärnänen, VilhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kaljakin, AndreiViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kaljakin, DmitriViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Keränen, JoelSuomiAkagi6 kyu (valkoinen)Mies1999Miehet
Keski-Luopa, TatuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kivioja, KauriSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Kliucharev, IaroslavSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Kodzojev, Muslim SuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Kodzojeva, HavaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Korolev, ArtemSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Mies1979Miehet
Kosonen, AleksiSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1995Miehet
Kujamäki, JesseSuomiTammelan Jundokan4 kyu (oranssi)Mies1995Miehet
Kurten, DanielSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kushtov, Bagaudin SuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Kylmäoja, LeeviSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Laakso, JanneSuomiTammelan Jundokan6 kyu (valkoinen)Mies1996Miehet
Laine, PeetuSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat
Länsman, EliasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Laukkanen , Nelli SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U9 tytöt
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Liinanki, SaanaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Lindholm, LuukasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Lomanen, ArseniiViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Medov, Amin SuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mohammad Ahsan, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Muukka, VilkkaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Myöhänen, OliverSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Neuvonen, AarneSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Nikon, KortsinViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Nivala, AleksiSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Norho, MatiasSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Nyman, JonasSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Nyman, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Nyman, OttoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Ondo Mba, AxelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Orsttkhoev, AbubakrSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Osmiev, AhmedSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Osmiev, Ibrahim SuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Pajunen, AnuSuomiTammelan Jundokan6 kyu (valkoinen)Nainen1994Naiset
Palaguta, AbdurrakhmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Peisa, TopiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Pikkarainen, NeaSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U13 tytöt
Piri, AarniSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Piri, AslaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Pukki, MikaelSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Pustovalov, AndreiViroM-Dojo5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Rautio, JariSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Mies1968Miehet
Riittinen, TimiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Rönkkö, AamuSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Saari, JoelSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Säde, AapoSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Salminen, IiroSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1987Miehet
Sarkkinen, TopiasSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Särmäntö, AskoSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1988Miehet
Satukangas, ViiviSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Savolainen, DanilSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Shumeylo, AleksiSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Siitoinen, AaroSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Siitoinen, AnniSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Simola, SebastianSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
Starck, FransSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Sulonen, ToniSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Suominen, SamuliSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies1989Miehet
Tammi, KlimSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Tapaila, MarkusSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Tuominen, PihlaSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Tuuksam, KennetSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Uzhakh, IbragimSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat
Uzhakh, MagomedSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt
Vallinkoski, VoittoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Vierikko, AnttiSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1975Miehet
Virtanen, JaniSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1965Miehet
Virtanen, LeeviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Volkkila, AronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Wirlander, JuliusSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat