Väli-Suomen Junnu Cup 1, Jyväskylä

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Anttila, EemilSuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Björn, PaavoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Fleming, LauriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Hakamo, KatriSuomiLempäälän Kisa6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Hakamo, MarkusSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Mies1981Miehet aloittelevat
Häkkinen, AatuSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Häkkinen, PeetuSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Hanweg, SebastianSuomiLeki Syokonkan-Judo4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Heiskanen, KasperiSuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Hokkanen, HenriSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Mies1984Miehet aloittelevat
Immonen, SakuSuomiLaukaan Darma-Kai6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Isosaari, ElmoSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat aloittelevat
Isosaari, LottaSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt aloittelevat
Isosaari, VenlaSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt aloittelevat
Jääskeläinen, OliverSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Järvinen, JadeSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Joona, EliasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Kamppi, EeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kärmeniemi, JussiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kemppainen, KerttuSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Keränen, KalleSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Kiili, VeeraSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kohtala, AtteSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kohtanen, IisakkiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kohtanen, SameliSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Kolosova, ArinaSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korpijärvi, SaraiSuomiJämsän Yoshi5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Korpilahti, Miia SuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kosonen, KaisaSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Kosonen, LasseSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat
Kosonen, MiikaSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kosonen, NiiloSuomiYlämaan judoseura Yudo ry5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kuhmonen, NikoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat
Kujanpää, Aaron SuomiKurikan Seibukan6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Kuoppamäki, NestoriSuomiJushinkan, Ähtäri6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Laiho, MikaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lamchenko, AndreyVenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Laukkanen, Nelli SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Laurikainen, IiroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Lehtinen, KaapoSuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Lehtonen, ValtteriSuomiJämsän Yoshi5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Luoto, LauriSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Lyyra, JoukaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Mäkelä, ElmeriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mäkelä, OliverSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mertanen, IikkaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Mikkonen, LukeSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Mustelin, Teemu SuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Nättylä, VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nieminen, Luka SuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Nikara, TaruSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Parkkinen, LeeviSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Parkkonen, JeremiaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat
Pentikäinen, Kiira SuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Pentikäinen, VernaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Poluiantsevich, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Puomilahti, HelviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Rantula, SaanaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Rantula, ValtteriSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Rauta, Veera SuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Saarinen, SanteriSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Salmi, JooseSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto6 kyu (valkoinen)Poika2006U15 pojat
Salmi, PerttuSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto6 kyu (valkoinen)Poika2006U15 pojat
Salminen, JesseSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Säteri, ValtteriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Sulkava, ArviSuomiJushinkan, Ähtäri6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Sulkava, RaunoSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Takkinen, EeroSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Tammi, KlimSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Tiilikainen, KarpoSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tiilikainen, KyöstiSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Tuomikoski, FransSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Väisänen, OttoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt
Viinikainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Viitala, EetuSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat