Jyväskylä Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Al-Esawi, HasanSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Atti, AatosSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Eklund, RonjaSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 70 kg
Erjansalo , Perttu SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Ermolenko, DaniilVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ermolenko, DaniilVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Veteraanit miehet
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Haikonen, SakariSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet yli 90 kg
Hakkarainen, JuhoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 73 kg
Häkkinen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 55 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Veteraanit miehet
Heikkilä, EinoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Himanen, LukaSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002Miehet yli 90 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Joutsenneva, EmmaSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Nainen1999Naiset yli 70 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kärmeniemi, JussiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Karsikas, NeeaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 57 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kautto, JuliaSuomiSobudo2 kyu (sininen)Nainen1998Naiset yli 70 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kokkinen, IlariSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet
Kokkonen , JuhoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kolehmainen, AtteSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet yli 90 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Veteraanit miehet
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korpijärvi, DanielSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Korpijärvi, JoonatanSuomiJämsän Yoshi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Korpijärvi, RauliSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Korpijärvi, SaanaSuomiJämsän Yoshi4 kyu (oranssi)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kuosa, ToniSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Lähteinen, GunnarSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Mies2001Miehet alle 81 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Laitinen, PinjaSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 57 kg
Lamchenko, Denis VenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Veteraanit miehet
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 63 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Leppäkorpi, TiiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 46 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, ArtturiSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Mäkelä, OliverSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Veteraanit miehet
Maksimov, AlexeyVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Maksimov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Malkki , Roope SuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Männynsalo, MiskaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1987Miehet yli 90 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Nättylä, VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Neuvonen, JuusoSuomiSavonlinnan Shikata1 dan (musta)Mies1997Miehet yli 90 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Pesonen, EelisSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pesonen, VilleSuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 81 kg
Pirttikangas, RonjaSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pöysti, PiaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Puomilahti, HelviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Puomilahti, IidaSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 28 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Rajaniemi, JyriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Reinikainen, EetuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sallinen, JennaSuomiKuopion JS Tomodachi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Salminen, JesseSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet
Saramäki, AlexanderSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Saramäki, AlvarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Savolainen, NiklasSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg
Sharma , Vanshika SuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Siljoranta, JesseSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Mies1995Miehet alle 81 kg
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Suleiman, OzdoevSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Suleiman, OzdoevSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Suleyman, ArchakovSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tammi, GlebSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tuerdous, VladyslovSuomiEnbukan, Pietarsaari2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Turunen, Leevi SuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Väisänen, OttoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 28 kg
Veijonen, AtteSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 38 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg