U18 ja U21 SM, Iisalmi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.01.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Aziz, zicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Erjansalo , Perttu SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Yuosef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg