Baltic Sea Championships 2019, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.03.2019
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abbud, TammarRuotsiJudo Club Sundsvall2 dan (musta)Mies1998Miehet alle 81 kg
Ahmed Bacha, IsmailAlgeriaJudo Fawz 2 dan (musta)Mies1994Miehet alle 90 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Altosar, ReneViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Avdeev, Mikhail VenäjäSaint Petersburg1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 81 kg
Avdeev, Mikhail VenäjäSaint Petersburg1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Aviad, ShaniIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen2001Naiset alle 48 kg
Aviad, ShaniIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen2001U21 naiset alle 48 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Badi, MohammedAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Bara, NannaRuotsiStaffanstorps judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Ben Mohamed, MokhtarAlgeriaJudo Fawz 3 dan (musta)Mies1982Miehet yli 100 kg
Bendaho, AbderrahimAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 81 kg
Bengtsson, MarkusRuotsiNorrköpings JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Bentata, SofianeAlgeriaJudo Fawz 1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Bouderra, KamelAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Bouhassoun, AssiaAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Nainen2001Naiset yli 78 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2001U21 miehet alle 90 kg
Chalaya, AnastasiaVenäjäTeam Russia1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Chalaya, AnastasiaVenäjäTeam Russia1 kyu (ruskea)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Conde, Daniel Rita FranciscoAngolaJudo Club Desportivo2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 73 kg
Cook, Aidan Etelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Cook, Aidan Etelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Cook, DevonEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Defranchi, MarkSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 66 kg
Eklund, RonjaSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 70 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Erjansalo , Perttu SuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Gaidi, BenaliAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 55 kg
Garadzha, AleksandrVenäjäChildren's youth sports school1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Gasan, AlievVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 81 kg
Gasan, AlievVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Girdziute, GabijaLiettuaKaunas1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 70 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Granudd, FeliciaRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Gustafsson, HugoRuotsiLandvetter JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Hadar Horesh, ShamaimIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Hadar Horesh, ShamaimIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 57 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 73 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Halonen, PyrySuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hansson, AlfredRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Hermodsson, OlleRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hirvonen , MiikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 100 kg
Höglund, LinusSuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Hovav, RomIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001Miehet alle 60 kg
Hovav, RomIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 81 kg
Jakimova, MariaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Järvinen , Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Kadori, DanielIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kadori, DanielIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 55 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Kalunga, Nzumba AntonicaAngolaJudo Club Desportivo1 kyu (ruskea)Nainen1993Naiset alle 78 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kanevets, Artur SuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Kapenda, OliveiraAngolaJudo Club Desportivo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Karagiannis, VincentRuotsiJudoklubben National1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Kärber, Sten ErikViroAitado2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karilaid, AnnikaViroAitado1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Karilaid, AnnikaViroAitado1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Karpov, DmitriiVenäjäTeam Russia2 dan (musta)Mies1989Miehet alle 100 kg
Karpov, DmitriiVenäjäTeam Russia2 dan (musta)Mies1989Miehet yli 100 kg
Karro, TanelViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1997Miehet yli 100 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Kibel, NoamIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Kibel, NoamIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 60 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kokhtashvili, GiviViroVõru Judoklubi REI1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Konkov, Elisey VenäjäSaint Petersburg3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Korobeinikova, ElizavetaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kosonen, MarianneSuomiKerimäen Judonoko1 dan (musta)Nainen1994Naiset alle 52 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Künnapuu, Paul MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Laakkonen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 81 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Laish, AmirIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Laish, AmirIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 63 kg
Lehtinen, Väinö SuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Lehtsalu, DeboraViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VIlmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Levin, DanielIsraelTeam Israel1 dan (musta)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
Levin, DanielIsraelTeam Israel1 dan (musta)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Levinshtein, YuvalIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U21 miehet alle 55 kg
Levinshtein, YuvalIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lindgren, EliasRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo3 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo2 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Mabilama, Arnaldo SemaAngolaJudo Club Desportivo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 90 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 73 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Mäntylä, AlbinRuotsiUppsala Judo Club2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Mäntylä, EliasRuotsiUppsala Judo Club1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Mbala, Landrine MamengiAngolaJudo Club Desportivo1 kyu (ruskea)Nainen1991Naiset alle 63 kg
Mehadji, Mohammed AmineAlgeriaJudo Fawz 3 dan (musta)Mies1981Miehet alle 81 kg
Mekri, BoubakerAlgeriaJudo Fawz 3 dan (musta)Mies1990Miehet alle 60 kg
Melander, SimonRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mellberg, AlbinRuotsiNorrköpings JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Metzsch, EsbenRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Mihhailova, DarjaViroKibuvits1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies2001U18 pojat alle 81 kg
Munganga, Anita YambaAngolaJudo Club Desportivo1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 78 kg
Mutombo, Cecilia NdayaAngolaJudo Club Desportivo1 kyu (ruskea)Nainen1989Naiset yli 78 kg
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Nabiulin, YanVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Nabiulin, YanVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Naelso, KristelViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Nair, MohammedAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Nestor, KevinRuotsiNorrköpings JK2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Niva, HeikkiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Nizamov, MaratViroVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 66 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 100 kg
Nuriev, DenielViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Päästel, RandelViroVõru Judoklubi REI1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Palmqvist, JacobRuotsiStaffanstorps judoklubb2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Papp, Maria Simona ViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Pappel, RobertViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pashaev, HeydarRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Pashaev, PashaRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 73 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001Miehet alle 60 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Perelstein, MarkusViroOokami1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Pettinau, LucaSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 60 kg
Piilberg, ValvoViroTarto Do1 dan (musta)Mies1975Miehet alle 73 kg
Polikauskaite, RutaLiettuaKaunas2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Postnikova, ElizavetaVenäjäJudo Federation of Leningrad region1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Postnikova, ElizavetaVenäjäJudo Federation of Leningrad region1 kyu (ruskea)Tyttö2005U18 tytöt alle 70 kg
Postol, KirillViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Pretorius, BrendanEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Pretorius, BrendanEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 90 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet yli 100 kg
Rahmani , SafarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Rajaniemi, JyriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Ranne, Marek MartenViroAitado3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Reimets, Georg EricViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Reinikainen, VilmaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Ristola, ArturSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Roostfeldt, PatrikViroAitado2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Said, Nour EddineAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Salaseviciute, MigleLiettuaKaunas1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 55 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 52 kg
Sander, RasmusViroAitado2 kyu (sininen)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Savi, MarkusViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2004U21 naiset alle 52 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Shapira, GalIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 52 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg
Sharma, VanshikaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Spibey, LiamRuotsiUppsala Judo Club2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 90 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 90 kg
Steele, StormEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Steele, StormEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Stenberg, EllenRuotsiStaffanstorps judoklubb2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Sulander, PetteriSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Sülla, SimonViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 100 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies2001U21 miehet alle 60 kg
Swart, CohanEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Swart, CohanEtelä-AfrikkaPMA Judo1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Talts, RasmusViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Tarkus, MeritViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Tederholm, EmilieRuotsiUppsala Judo Club2 kyu (sininen)Nainen2001Naiset alle 70 kg
Tederholm, EmilieRuotsiUppsala Judo Club2 kyu (sininen)Nainen2001U21 naiset alle 70 kg
Teetlaus, Markus JohannesViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Mies2001U21 miehet alle 66 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Terävä, JuusoSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 81 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Trifonov, VladislavVenäjäTeam Russia2 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Trilljärv, Matheas ViroJudoklubi Dokyo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tüksammel, KarlViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Ullbrand, OliverRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Valsson, ÆgirIslantiReykjavík Judo Club1 dan (musta)Mies1989Miehet alle 90 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vemba, Julia AntonioAngolaJudo Club Desportivo2 kyu (sininen)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Vilkauskaite, UlaLiettuaKaunas2 kyu (sininen)Tyttö2005U18 tytöt alle 70 kg
Viru, Ralf-StivenViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Wesslén, HannesRuotsiStaffanstorps judoklubb1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Woivalin , ValterSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Zebida, Mohammed AbdelkaderAlgeriaJudo Fawz 1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäTeam Russia1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Zoughri, RaniaAlgeriaJudo Fawz 1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 70 kg
Zoughri, RaniaAlgeriaJudo Fawz 1 kyu (ruskea)Tyttö2004U21 naiset alle 70 kg