Hontai Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 25.10.2016
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Ahonen, Joni SuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Ahonen , JoonasSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Alamäki, MarkoSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1972Veteraanit miehet -81 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U15 pojat alle 50 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U15 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Balayev, SamirSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Bersanov, IznaurSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies2001U18 pojat yli 81 kg
Brade, LeoSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Eklund, RonjaSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Nainen1990Naiset yli 78 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 60 kg
Eriksson, MaxSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat yli 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Heikari, DanielSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 tytöt alle 32 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Heinonen, HenriSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 60 kg
HEISKANEN, OSKARISuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
HEISKANEN, OSKARISuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Herrala, ArttuSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 55 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 66 kg
Hukkanen, AleksiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Ingalsuo, OttoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Isopoussu, NellaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 66 kg
Jokinen, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Jokinen, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2002U15 pojat alle 55 kg
Jokinen, SeveriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 73 kg
Kähärä, PetteriSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 90 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Keinänen, NikoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Mies2001U18 pojat alle 66 kg
Kinnunen, TerhiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U15 tytöt alle 63 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Koivisto, SallaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2002U15 tytöt alle 52 kg
Kollin, SamuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Komulainen, JarkkoSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Mies2001U18 pojat alle 73 kg
Kontula, ViktorSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Korolev, Pavel SuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Korpiola, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Köykkä, HelmiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U13 tytöt alle 48 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kulmala, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 73 kg
Kuoppala, EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U11 pojat
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Nainen2000U18 tytöt alle 52 kg
Kuusela-Opas, JuhoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1998Miehet alle 66 kg
Kuvaja, KaisaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Laine, AakeSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Leponen, Johanna SuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U15 tytöt alle 57 kg
Leppäkorpi, TiiaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Leppälä, JaaniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet alle 66 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Mies1981Veteraanit miehet -66 kg
Luhtanen, LariSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 60 kg
Maclaverty, HelmiSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1999U18 tytöt alle 63 kg
Maijala, KatriSuomiHontai Judo, H:ki2 dan (musta)Nainen1987Naiset alle 70 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, EmmiSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Nainen1998Naiset alle 57 kg
Makkonen, JesseSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Makunen, Teemu SuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 73 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Mattila, PäiviSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1983Naiset alle 63 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U15 tytöt alle 57 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U15 pojat alle 55 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Misri, SaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt alle 63 kg
Montonen, AndreiSuomiKotkan JS2 kyu (sininen)Mies1976Veteraanit miehet -73 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Muotka, PinjaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 tytöt alle 52 kg
Murray, LuukasSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Mutsolgov, Abdul-KarimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Muukkonen, ReettaSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 52 kg
Myllylä, RasmusSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U15 pojat alle 60 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U11 pojat
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Niini, NiiloSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Ojala, TuomasSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 66 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet -90 kg
Olin, OttoSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Ostonen, EmilSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Ozdamirov, RustamSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U15 pojat alle 60 kg
Pajunen, CasperSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Passila, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 50 kg
Pätsi, RoopeSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Pavlov, TristanSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2004U13 tytöt yli 52 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Phull , Vanshika SuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 40 kg
Pietiläinen, VilmaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Prete, CristianSuomiFinndai, H:ki2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 90 kg
Purhonen, OliverSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Pursiainen, ArniSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Rasinkangas, Markus SuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 81 kg
Renko, AlpoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 tytöt alle 48 kg
Saarnio, ToukoSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 55 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U11 tytöt
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Salo, AadaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt yli 63 kg
Sarasmaa, Ilmari SuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Siren, NeaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Siren, RonjaSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Stongats , ErikSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Sulonen, ToniSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Suomi, SonjaSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Nainen1995Naiset alle 70 kg
Susi, DaniilSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 60 kg
Taajamaa, JoonatanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Toni, UusitaloSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Törmäkangas, Olivia SuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U15 tytöt alle 52 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 55 kg
Törnqvist, JohannesSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Tsoloev, MuslimSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Nainen2001U18 tytöt alle 52 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 66 kg
Uusitalo, AarreSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Uzhakhov, MagomedSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Valima, EliasSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 81 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Vedzizhev , Ismail SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 pojat yli 55 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 tytöt yli 52 kg
Westerberg, AmosSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Westerlund, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Westerlund, VenlaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 44 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U15 tytöt yli 63 kg