Junnu Cup 3 Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 21.09.2016
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltomeri, Remu SuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Agamirzaev, Abdul-HalimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Ala-Honkola, UrhoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Alakoski, VäinöSuomiLempäälän Kisa6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Arselgov, AdamSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Auna, AmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet avoin
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Balayev, SamirSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Bersanov, Abdul-MalikSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Bersanov, IznaurSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Bersanov, MansurSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Cresswell-Smith, Joshua SuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Cresswell-Smith, OliverSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Dubaev, AbdullaSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Dubaev, HamzatSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Embbetti, EgorSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Granholm, ViggoSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Halttunen, KristianSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Harja, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Heinikari, RoopeSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Heinonen, MiikaSuomiLempäälän kisa, Lempäälä4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat
Heiskanen, EliasSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2004U13 pojat
Hela, AaroSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Helin , Jenna SuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Hellbom, VikingSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Helynen, Miina SuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Henriksson, Patrik SuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Hepola, ToniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Hirvonen, KonstaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Hirvonen, KonstaSuomiBudoviikingit, Vuosaaren Viikingit5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Huopalainen, MinjaSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi3 kyu (vihreä)Nainen1975Naiset avoin
Huotari, NiiroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat
Huotari, NiiroSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat
Isopoussu, NellaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Jaatinen, MarjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Javen, JakobSuomiKarjaan Fuguda6 kyu (valkoinen)Poika2003Miehet avoin
Julkunen, MikkoSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kahila, Toni SuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kainulainen, PyrySuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Kamunen, KimSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2004U13 tytöt
Khadisov, DzhabrailSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet avoin
Khadisov, UmarSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2003U15 pojat
Kiviharju, ArtjomSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Knaapinen, MiloSuomiFuguda 6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kokko, NiiloSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kollin, SamuSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Korhonen, RikuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Krapu, AnttiSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U13 tytöt
Kuusimurto, KuuttiSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Kuusimurto, TimoSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1983Miehet avoin
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lähteinen, Minea-AuroraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Laitila, InkaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Laitinen, LeoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Laurila, AapoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lehtinen, JustusSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat
Lehtinen, KaiusSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Lehto, AnniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Leinonen, KaisaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Nainen1977Naiset avoin
Leinonen, VilpoSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Lindqvist, AntonSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat
Lindqvist , Joonatan SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lindqvist, RonySuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lindroth, AleksiSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Lipponen, VilhoSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Maclaverty, HelmiSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1999Naiset avoin
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt
Makkonen, JesseSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Marno, Anna LauraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Miao, JaakkoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Miettinen, LukaSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Miinalainen, IlkkaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2005U11 pojat
Multala, EetuSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet avoin
Murray, LuukasSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Mutsolgov, Abdul-KarimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Mutsolgov, AbdurrahmanSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Mutsolgov, MuhamedSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Muurinen, EskoSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Naskali, LeeviSuomiShinrai, Pirkkala3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat
Naudi, GermoSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2006U11 pojat
Ozdamirov, AslanSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Ozdamirov, RustamSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Parsons, AkseliSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Pesonen, AlmaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
phull, vanshikaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt
Pietilä, NikolasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Pitkänen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Plijev, MovsarSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Plijev, MuslimSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U11 pojat
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Puotinen, TomasSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raittila, JonneSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Rautpalo, ToivoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Reiter, ArtemiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Renko, AhtiSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Renko, AlpoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Repo, JuhoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Ristola, EliasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Roms, OskariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Roos, SelmaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Saarela, EeroSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet avoin
Sahi, JuliusSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Salonen, TeroSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Sankari, TimoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Sarle, SamuelSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet avoin
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Shibilov, Abdul-KarimSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Shibilov, Abdul-MalikSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Shibilov, IsmailSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Mies2001Miehet avoin
Shibilov, SuleymanSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Mies1999Miehet avoin
Sibul, SanderSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Siekkinen, LuukasSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Stongats, ErikSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat
Sundell, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Sundström, PaavoSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Taskinen, Iiris SuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Tavbulatov, Magamed-BashirSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Terno, SamuelSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Mies2002U15 pojat
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Toivonen, VilhoSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Tönnison, JonathanSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009Miehet avoin
Traks, LauriSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Traks, MartinSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Tsesnokov, DanielSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Tuomi, Matilda SuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Turpeinen, EelisSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Turta, OskariSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Turunen, VilleSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet avoin
Tzokiev, KirimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Tzokiev, RasulSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Uusi-Seppä, AarneSuomiAkagi6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Uzhakhov, IbragimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Vehmas, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Vieira de Melo, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Viinikainen, ViliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Viitanen, JoelSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Westerberg, AmosSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat