Hämeenlinna Shiai 2015

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.04.2015
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, LukasSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies2001U18 pojat alle 81 kg
Ahlstrand, Lassi SuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 38 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 30 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Aikio, OulaSuomiByakuya4 kyu (oranssi)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Airaksinen, VeeraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Nainen2001U15 tytöt alle 48 kg
Akhmetkhanov, AdamSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Akhmetkhanov, AslanSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Alajoutsijärvi, EmmiSuomiByakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2003U13 tytöt alle 48 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 38 kg
Ankkuri, JaniSuomiByakuya4 kyu (oranssi)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
arbuzov, vladimirSuomiLohjan Urheilijat1 kyu (ruskea)Mies1962Veteraanit miehet
Argillander, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Nainen2001U15 tytöt alle 57 kg
Asikainen, FelixSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 34 kg
Asklöf, AinoSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen2002U15 tytöt alle 52 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 55 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Nainen2002U15 tytöt alle 44 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Nainen2002U18 tytöt alle 44 kg
Balatkhanova, HedaSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Balatkhanova, HedaSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Berggren, HenriSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998U18 pojat alle 81 kg
Bouzada , ZakariasSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat yli 66 kg
de Wit, AlexanderSuomiByakuya5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 50 kg
Ekroth, KatriSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Nainen1985Naiset alle 63 kg
Elo, EinoSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 38 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2003U13 tytöt alle 44 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Gavrilov, SergeiSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Haapanen, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 66 kg
Hakala, KalleSuomiFinndai, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1988Miehet alle 81 kg
Hakala, MikkoSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Mies1980Veteraanit miehet
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet yli 90 kg
Hannula, EemilSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 32 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Haukkala, Tero SuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Mies1974Veteraanit miehet
Hautala, EmiliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt yli 63 kg
Hautala, ValtteriSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 55 kg
Heinilä, SamuliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Heiskanen, MiikaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U18 pojat alle 81 kg
Helasmo, JoseSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 81 kg
Hietanen, JoelSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki2 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki2 dan (musta)Mies1977Miehet alle 81 kg
Högmander, MarkusSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Mies1985Miehet alle 81 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 50 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 42 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet
Hukkanen, VilleSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Hulkko, Marja-LiisaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Nainen1979Veteraanit naiset
Hulkko, Marja-LiisaSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Nainen1979Veteraanit naiset
Hyry, JuhoSuomiHelsingin Judosport2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 66 kg
Hyry, JuhoSuomiHelsingin Judosport2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 60 kg
Hyttinen, JoniSuomiKiteen Kippon2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 60 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Ihme, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Ihme, LeeviSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Mies2000U15 pojat alle 38 kg
Inget, SakuSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 81 kg
Ingman, ValtteriSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Jaakonsaari, Jere SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Jaakonsaari, JesseSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 34 kg
Jaakonsaari, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Jewander, JesperSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Jokinen, IlariSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Jokinen, JuhoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Jokinen, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Julkunen, MarcusSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Julkunen, MarcusSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 38 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 30 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Karjalainen, Eerik SuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Kaskisto, JuhoSuomiFudoshin Rauma2 dan (musta)Mies1985Miehet alle 81 kg
Kasurinen, Viktor SuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Keinänen, NikoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Nainen2000U18 tytöt alle 63 kg
Kekki, TuomasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Kero, VerneriSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Kesälä, EeviSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 tytöt alle 48 kg
Kettunen, VeetiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Khaziev , ArturSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 60 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Kivilä, RasmusSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Kivilä, RasmusSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 30 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Koivulahti, SampsaSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Koivurova, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Koivurova, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Kokkonen, Emma SuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 28 kg
Komulainen, JarkkoSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat alle 66 kg
Konttinen, Ville-ValtteriSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Korkeila, VilleSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1998U18 pojat alle 60 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 60 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Kruglov, MaksimSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 27 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 38 kg
Kulmala, RasmusSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 55 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 66 kg
Kulonen, AkseliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo2 kyu (sininen)Mies2002U15 pojat alle 55 kg
Kuosa, Tiia-MariaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Kuosa, ToniSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt alle 28 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt alle 52 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt alle 48 kg
Kuusamo, RoopeSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Kuusela-Opas, JuhoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 60 kg
Laaksonen, ArsiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki2 kyu (sininen)Mies1985Miehet alle 81 kg
Laaksonen , Kari SuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Mies1970Veteraanit miehet
Laatunen, KalleSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 38 kg
Lahti, IiroSuomiSobudo4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Lahtinen, AatuSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Lahtinen, MattiSuomiJämsän Yoshi1 dan (musta)Mies1986Miehet yli 90 kg
Lahtinen, TuukkaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 55 kg
Lahtinen, TuukkaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Nainen2002U15 tytöt alle 48 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Lambacka, Markus SuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Läspä, JuhoSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
laxen, frida SuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen2001U15 tytöt alle 44 kg
laxen, fridaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen2001U18 tytöt alle 44 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Lehtonen, ElinaSuomiKejubo, Keuruu2 kyu (sininen)Nainen1987Naiset yli 70 kg
Lemström, TimoSuomiHyvinkään Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1968Veteraanit miehet
Leponen, Johanna SuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Nainen2002U15 tytöt alle 44 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Lindström, NiklasSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Linnakoski, MikkoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Lötjönen, MikaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Mies1998U18 pojat alle 60 kg
Luhtanen, LariSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 60 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 81 kg
Mäkelä, MikkeSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Mäki, AnttiSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat yli 81 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Mäkinen, EmmiSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1998U18 tytöt alle 63 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Malkki, KasperiSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Malkki, NooraSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Nainen1998U18 tytöt alle 57 kg
Mankki, MatiasSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat yli 81 kg
Mantulin, ArtjomSuomiHelsingin Judosport2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 60 kg
Maristo, PiaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Nainen1970Veteraanit naiset
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Miettinen, EmilSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Montonen, AndreiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Mies1976Veteraanit miehet
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 27 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Mujunen, JoosuaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Muukkonen, ReettaSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Myllylä, RasmusSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Myllylä, RiinaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2006U11 tytöt alle 32 kg
Myllymäki, MaximSuomiJudo-Kan, Espoo2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Narva, Ada-AlexiaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U11 tytöt alle 32 kg
Narva, Anni-OliviaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Niemi, JuhoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat yli 66 kg
Niemi, MikkoSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies1985Miehet yli 90 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U13 tytöt yli 52 kg
Niemi, SanteriSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U11 tytöt alle 40 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 36 kg
niskanen, joelSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
niskanen, samuliSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Nissinen, EetuSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Noel, WilmaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Nainen2001U15 tytöt alle 52 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet yli 90 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 28 kg
Nyman, Joel SuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat yli 55 kg
Oinonen, AkiSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Nainen1998U18 tytöt alle 52 kg
Oja, AaroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Oja, EeroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Ojala, AntonSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 34 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Ojala, TeroSuomiRiihimäen JS1 kyu (ruskea)Mies1976Veteraanit miehet
Ojala, TuomasSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet
Olin, Valtteri SuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 36 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Ovaskainen, KaarleSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 38 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Paatero, KristianSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 34 kg
Paavilainen, MatiasSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 60 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Pajari, PyrySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Pajunen, RobinSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Paksuniemi, JennySuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Nainen2000U18 tytöt alle 63 kg
Paksuniemi, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Palosvirta, PiaSuomiHyvinkään Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1968Veteraanit naiset
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 38 kg
Passila, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 42 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 50 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 50 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat alle 42 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Peltola, AnttoSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 38 kg
Petenberg, German SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 34 kg
Petrov, VictorSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Piri, NooraSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2003U13 tytöt alle 32 kg
Pirinen, EemilSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Pölönen, JereSuomiKiteen Kippon2 kyu (sininen)Mies1998U18 pojat alle 66 kg
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt alle 44 kg
Pöysti, NeaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Prete, CristianSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 90 kg
Purhonen, OliverSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 50 kg
Pyrrö, JereSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Pyrrö, MillaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Nainen2002U15 tytöt alle 52 kg
Pyykkö, JuliaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U11 tytöt alle 32 kg
Pyykkö, MarkusSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U18 pojat yli 81 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 73 kg
Pyykkö, TeemuSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Räisänen, LauriSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu5 kyu (keltainen)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 38 kg
Rantapää, JereSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Rasila, LeeviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Rask, AaroSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Rastas, AnttuSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Mies2000U18 pojat alle 55 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen2001U18 tytöt alle 57 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen2001U15 tytöt alle 57 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Reijonen, Eetu SuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 50 kg
Riski, EeroSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1995Miehet alle 66 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rummukainen, Anna-MaijaSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Nainen1976Naiset alle 57 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Ruoppa, MikkoSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 46 kg
Saari, SvanteSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Saarinen, PanuSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Saarnio, ToukoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Säiläkivi, SenniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 81 kg
Salmela, Juha-MattiSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1977Miehet yli 90 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Nainen2002U15 tytöt alle 52 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Salo, AadaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Nainen2000U18 tytöt yli 63 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 52 kg
Sarasmaa, JuhaniSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 60 kg
Särkilahti, LauriSuomiEspoon Urheilijat2 dan (musta)Mies1988Miehet alle 90 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 36 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 pojat alle 34 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 pojat alle 27 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Seilo, JoonaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Seppälä, VäinöSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Siitonen, PeikSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 60 kg
Siivola, EnniSuomiByakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 40 kg
Siltanen, AleksiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1985Miehet alle 81 kg
Simola, OttoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Simonen, TimiSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Sirkka, EetuSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 42 kg
Söderlund, ErikSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Mies1984Miehet alle 81 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Strom, MariannaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2003U13 tytöt alle 36 kg
Strom, MariannaSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Tyttö2003U13 pojat alle 34 kg
Sundberg, jenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 44 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U13 pojat alle 42 kg
sundberg, minttuSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen2002U18 tytöt yli 63 kg
Sundberg, minttuSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen2002U15 tytöt yli 63 kg
Sunell, AlexSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U13 tytöt alle 40 kg
Suomi, SonjaSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Nainen1995Naiset alle 63 kg
Susi, DaniilSuomiHelsingin Judosport3 kyu (vihreä)Mies2002U15 pojat alle 46 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Taipale, VenlaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Nainen2001U15 tytöt alle 48 kg
Talvitie, LassiSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Talvitie, OlliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Tamminen, AriSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1983Veteraanit miehet
Tanttu, JariSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Mies1968Veteraanit miehet
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Tapiovaara, MatiasSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Mies1982Miehet yli 90 kg
Tarma, MarkusSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Tarma, MarkusSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
Tenhola, TuomasSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1998U18 pojat alle 81 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2003U13 tytöt alle 48 kg
tertsunen, senjaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Nainen2000U18 tytöt alle 52 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Nainen2001U15 tytöt alle 57 kg
Tiitu, ArttuSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 66 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 34 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet alle 90 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Mies2002U15 pojat alle 50 kg
Torkkola, TildaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 40 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2005U11 pojat alle 30 kg
Tyyskä, MikaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat alle 42 kg
Uusitalo, AarreSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat alle 42 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Nainen2002U15 tytöt alle 63 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies2000U18 pojat alle 50 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 36 kg
Vainiola, MillaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U11 tytöt alle 32 kg
Valima, MilaSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Nainen2001U15 tytöt alle 63 kg
Värinen, SanteriSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 60 kg
Värinen, SanteriSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1998U18 pojat alle 60 kg
Vauhkonen, Roope SuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Mies2001U15 pojat alle 60 kg
Vaukonen, JoonaSuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Poika2003U13 pojat yli 55 kg
Vaukonen, Roope SuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Mies2001U18 pojat alle 60 kg
Vedzizhev, IsmailSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
vehmas, viliSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Mies2001U15 pojat alle 55 kg
vehmas, viliSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Mies2001U18 pojat alle 55 kg
Verlin, KlausSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Vesala, JesperSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Virta, MattiSuomiKoyama, Rovaniemi2 dan (musta)Mies1984Miehet alle 73 kg
Virtanen, TuomasSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 90 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Nainen2002U15 tytöt yli 63 kg