Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila

Sarjat

Tulokset

x (2)
xx (2)
xxx (2)
T18-48 (7)
1.Emilia GARCIAPole Bfc Judo
2.Frida LAXENKirkkonummen Js
3.Pihla SALONENPorin Js Fudoshin
3.Jekaterina SOBOLEVASpordiklubi Afina
T18-52 (10)
1.Laura CHARLETPole Bfc Judo
2.Heda BALATKHANOVAMeido-Kan, H:Ki
3.Chloe GIBERT-TOMASOPole Bfc Judo
3.Sanna KOSONENKerimäen Judonoko
T18-57 (10)
1.Kayleigh WENNERLANDTäby JK
2.Lotta VAHEOrimattilan Js
3.Janette CALONPole Bfc Judo
3.Venla LAIHONummelan Judo
T18-63 (10)
1.Lucie JARROTPole Bfc Judo
2.Tove HANSENKalmar JK
3.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
3.Gabrielle BARBAUDPole Bfc Judo
T18-70 (8)
1.Laura MARESCOTPole Bfc Judo
2.Nika NEDVEDSKAJATanuki
3.Margaux JACQUEMETPole Bfc Judo
3.Minttu SUNDBERGHontai Judo, H:Ki
T18+70 (3)
1.Jelena KAPUSTINASpordiklubi Afina
2.Anette KOTTAOokami
3.Brigite SALLOOulun Jk
P18-50 (8)
1.Leon SVALBERGStockholms Jk
2.Emile NOTEBAERTPole Bfc Judo
3.Sean WENNERLANDÅkersberga Jk
3.Ofir RAUFMANTeam Israel
P18-55 (18)
1.Lukas GOUSSETPole Bfc Judo
2.Matteo ROGNONPole Bfc Judo
3.Egert-Ervin MESSEKAitado
3.Joan COINTOTPole Bfc Judo
5.Grigori MÕSKOBudolinn
5.Carl Gustav KONTOokami
7.Ronen ASHKENAZITeam Israel
7.Pelle MATTSSONStockholms Jk
P18-60 (18)
1.Erik PÄSLANESpordiklubi Afina
2.Daniel Markus VARDJAAitado
3.Omer GATTeam Israel
3.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan Js
5.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Juuso HANNULAKirkkonummen Js
7.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
7.Patrick PAVLOVAitado
P18-66 (25)
1.Roope KORHONENKajaanin Jk
2.Deniel NURIEVAudentese Spordiklubi
3.Boriss STUPKINSpordiklubi Afina
3.Khirchla KHIRCHILASHVILIMeido-Kan, H:Ki
5.Evgeni BASHAROVKibuvits Sk
5.Artur KHAZIEVMeido-Kan, H:Ki
7.Maxence MARYPole Bfc Judo
7.Louis COINTREPole Bfc Judo
P18-73 (12)
1.Daniil MATVEEVSt.Peterburg Jc No1
2.Ralf-Stiven VIRUAitado
3.Viktor KNIGINSt.Peterburg Jc No1
3.Evgeniy SHALEVSt.Peterburg Jc No1
5.Jeremy HERMELINPole Bfc Judo
5.Mihkel ALTOSAARAitado
7.Axel OSCARSSONLugi Jk
7.Andy HUYNHPole Bfc Judo
P18-81 (8)
1.Said-Ibragim SUSLAMBECOVTosno
2.Daniil PIMONOVSt.Peterburg Jc No1
3.Alexandru HEREATurun Judoseura
3.Arnaud THIBAULT BAUMPole Bfc Judo
P18-90 (5)
1.Simon SÜLLAAitado
2.Mikhail ZIMINSt.Peterburg Jc No1
3.Hampus KRONBÄCKOxelösunds Jk
P18+90 (5)
1.Sergei PEDCHENKOFavorit Vyborg
2.Louis Marie SIMONPole Bfc Judo
3.Robert SEREDENKOBudolinn
N21-48 (2)
1.Emilia GARCIAPole Bfc Judo
2.Clara PACHECOPole Bfc Judo
N21-52 (6)
1.Caris Helena KAUPOokami
2.Christina SANDELLTurun Judoseura
3.Heidi ELONENOrimattilan Js
3.Enisa BALATKHANOVAMeido-Kan, H:Ki
N21-57 (4)
1.Thea LILLEGAARDNorges Toppidrettsgymnas
2.Elviira KUJANSUUTampereen Judo
3.Janette CALONPole Bfc Judo
N21-63 (7)
1.Kseniia IVANOVAFavorit Vyborg
2.Jessika HELLGRENNummelan Judo
3.Sara KÄHÄRÄOrimattilan Js
3.Rosa ALSGAARDIppon Judoklubb
N21-70 (6)
1.Emilia KANERVAKirkkonummen Js
2.Jade SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
3.Noora NYKÄNENHoljutai, Hollola
3.Laura MARESCOTPole Bfc Judo
N21-78 (2)
1.Annika KARILAIDAitado
2.Merilin LUTSARAitado
N21+78 (1)
1.Evgeniia KONSTRASHOVAFavorit Vyborg
M21-55 (7)
1.Yonatan PITSANUSANGTeam Israel
2.Kevin RÖNKKÖOrimattilan Js
3.Toni UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Baptiste FOURNIERPole Bfc Judo
M21-60 (6)
1.Thomas RÖNKKÖOrimattilan Js
2.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan Js
3.Nathan GURNAUDPole Bfc Judo
3.Hugo NATTEROPole Bfc Judo
M21-66 (16)
1.Valtteri OLINBodonos, Kerava
2.Adam BEHAVETosno
3.Gautier STEINMANNPole Bfc Judo
3.Henri MÄÄTTÄNummelan Judo
5.Gal TENETeam Israel
5.Joel YLITALOMeido-Kan, H:Ki
7.Jean GOMAPole Bfc Judo
7.Jules SOMMERPole Bfc Judo
M21-73 (22)
1.Artur TVAURIVantaan Jukara
2.Samuel KOKKONIEMIOulun Jk
3.Eetu HEINONENMeido-Kan, H:Ki
3.Daniil MATVEEVSt.Peterburg Jc No1
5.Apti ZAURBECOVTosno
5.Evgeniy SHALEVSt.Peterburg Jc No1
7.Niko KEINÄNENPing-Viinit, Nurmijärvi
7.Aake KESÄLÄJudo-Kan, Espoo
M21-81 (9)
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Said-Ibragim SUSLAMBECOVTosno
3.Axel HAULETPole Bfc Judo
3.Timo HEISKANENLahden Js
M21-90 (4)
1.Henri HANNULAHämeenlinnan Js
2.Markus LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Jere LEPPÄLÄPing-Viinit, Nurmijärvi
M21-100 (5)
1.Erkka KARIMeido-Kan, H:Ki
2.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
3.Aslanbec KHADAEVTosno
M21+100 (2)
1.Tanel KARROAudentese Spordiklubi
2.Louis Marie SIMONPole Bfc Judo
N-52 (2)
1.Caris Helena KAUPOokami
2.Christina SANDELLTurun Judoseura
N-57 (1)
1.Thea LILLEGAARDNorges Toppidrettsgymnas
N-63 (6)
N-70 (3)
1.Emilia KANERVAKirkkonummen Js
2.Cecilie BOLANDERNorges Toppidrettsgymnas
3.Jade SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
N+78 (1)
1.Evgeniia KONSTRASHOVAFavorit Vyborg
M-60 (2)
M-66 (4)
M-73 (15)
M-81 (11)
M-90 (8)
M-100 (5)
M+100 (1)
1.Tanel KARROAudentese Spordiklubi