Lahti Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 04.12.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, AleksanteriSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Atti , Aatos SuomiSuomen Kamppailu-urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Belokrylov, StepanVenäjäVyborg5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Brade, LeoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Dubaev, AbdullaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Dubaev, HamzatSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Galaev, KerimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Gladkikh, AnastasiaVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Gladkikh, SemenVenäjäVyborg3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Hagman, NadjaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 50 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hannolainen, AleksiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Hannolainen, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Helminen, HugoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Hyrynkangas, EeliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Immonen, KaritaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Iroshnikov, VasiliiVenäjäVyborg5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Israilov, OdesSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Jansson, Michelle SuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kaartinen, OtsoSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Keski-Luopa, TatuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kietäväinen, RoniSuomiImatran Sukoshi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 55 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kmets, NicoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Kohtala, AtteSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Komlev, FedorVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kyyhkynen, JoelSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Lotila, LauriSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 50 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Niini, NiiloSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 52 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Peltonen, IlariSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Pitkänen, ManuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Postusenko, Sofja NikaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Saarinen, SanteriSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Sadulaev , AbdulSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Sailokari, LeeviSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Salonen, JereSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Salonen, TeroSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sihvonen, LucaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Sihvonen, SeveSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Skinnari, SisuSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt alle 40 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Strom, MariannaSuomiMagas2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Taajamaa, JoonatanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Ugurchiev, MagomedSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Uro, LenniSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Uzhakh, IbragimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Uzhakh, MagomedSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Vainikka, ViljamiSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2008U11 tytöt alle 28 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vinko, MikaelSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Vinogradov, DmitriViroBudolinn5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Vinogradov, MarkViroBudolinn2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vyshegourov , MusaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Westerlund, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg